تریلر فیلم Mercy Falls در ژانر ترسناک

تریلر فیلم Mercy Falls

تریلر فیلم Mercy Falls منتشر شد. Mercy Falls یک فیلم ترسناک بریتانیایی محصول 2023 است که در آن گروهی از دوستان تصمیم بدی می گیرند که منجر به سوء ظن، خیانت و قتل می شود.

کارگردانی رایان هندریک بر اساس فیلمنامه ای که با ملیا گراسکا نوشته شده است. تهیه کننده دیوید نیومن. رایان هندریک، لورن لایل، گراهام رید و استفان رایت تهیه‌کنندگی اجرایی را بر عهده دارند.

لارن لایل، نیکولت مک کئون، جیمز واترسون، لیلا کرک، جو رایزینگ، ایون سوئینی و گیلی گیلکریست بازیگران این فیلم هستند. این فیلم محصول مشترک The Magic Monkey Films-Moonglass است.

Mercy Falls فیلمی است که شخصیت‌های زن فوق‌العاده قوی و مناظر فوق‌العاده دارد و در پایان فیلم حس تنش واقعی را ایجاد می‌کند. یکی از افراد گروه از اعتماد دیگران سو استفاده می کند و باعث ایجاد تنش در میان افراد گروه می شود. این گروه با یکدیگر متحد می شوند که  فرار کنند تا بتوانند خود را نجات دهند اما داستان به همین جا ختم نمی شود.

 

داستان فیلم

گروهی از دوستان در جستجوی یک کابین گمشده به ارتفاعات اسکاتلند می روند. هنگامی که آنها از شهر دور می شوند، یک تراژدی پیش بینی نشده برای گروه اتفاق می افتد و یک تصمیم اشتباه منجر به سوء ظن، خیانت و حتی قتل می شود.

این فیلم در جولای 2023 منتشر می شود.

تریلر فیلم Mercy Falls:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =