پوستر جدید انیمیشن ” Elemental” رونمایی شد

Elemental

دیزنی و پیکسار به تازگی پوستر جدیدی از Elemental منتشر کرده‌اند. یک فیلم انیمیشن که نگاهی جدید و جالب به چهار عنصر اساسی یعنی زمین، هوا، آتش و آب دارد.

Elemental یک فیلم جدید است که در شهر تخیلی و خارق‌العاده Element City اتفاق می‌افتد. مکانی که ساکنان آتش، آب و هوا همه با هم در هماهنگی نسبی زندگی می‌کنند. این فیلم داستان Ember یک زن جوان سخت و آتشین را روایت می کند که با وید سرگرم کننده و آرام، ساکن آب شهر المنت، رابطه دوستی برقرار می کند. وید باورهای ثابت امبر را در مورد دنیایی که با هم در آن زندگی می کنند به چالش می کشد.

Elemental

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 این انیمیشن یکی دیگر از الگوهای دیزنی و پیکسار از جان بخشیدن موجودات و مفاهیم انتزاعی است. از فیلم 2020 Soul تا فیلم فوق العاده موفق Inside Out در 2015 استودیو کاملاً عادت دارد دیدگاه بیننده را در مورد جنبه هایی از زندگی خود به چالش بکشد که به ندرت مورد بررسی قرار می گیرند. با این حال قبلا فیلم هایی بوده که عناصر انتزاعی انسانیت، از احساسات گرفته تا روح ما را به چالش بکشد. اما این بار دیزنی و پیکسار بشریت را با عناصر اصلی طبیعت به چالش می کشند.

پوستر جدید، دو شخصیت اصلی ما را در مقابل پس زمینه سیاه نشان می دهد. امبر، قهرمان آتشین ما در یک طرف ایستاده و به وید نگاه می کند که از گوشه سمت راست بالای کادر در حال چکه کردن است. این پوستر به تعامل بین دو شخصیت اصلی اشاره می‌کند.

Elemental به کارگردانی پیتر سون، تهیه کنندگی دنیس ریم و با صداپیشگی لی لوئیس در نقش Ember و Mamoudou Athie در نقش وید ساخته شده است. Elemental در 16 ژوئن 2023 منتشر می شود.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهارده =