ویژوال جدیدی از بخش پایانی فصل چهارم Attack On Titan منتشر شد

ویژوال فصل چهارم اتک آن تایتان ساعاتی قبل منتشر شد. بخش سوم از انیمه اتک آن تایتان برای پخش در سال 2023 برنامه‌ریزی شد‌ه است. این انیمه توسط استودیو MAPPA، استودیویی که این روزها نامش بر سر زبان‌هاست، سا‌خته می‌شود. با اخبار این رویداد همراه مووی 21 باشید.

امروز، 22 آبان، رویدادی برای این انیمه برگزار می‌شد. نیمه اول این رویداد به کنسرت کوهتا یاماموتو اختصاص داشت. نیمه دوم رویداد شامل پنلی بود که صداپیشگان اصلی این سری محبوب، از جمله یوکی کاجی (ارن)، یوئی ایشیکاوا (میکاسا)، مارینه اینوئه (آرمین)، هیرو شیمونو (کُنی)، کیشو تانیاما (جان)، رومی پارک (هانجی) و آیانه ساکورا (گابی) در آن حضور داشتند.

ویژوال بخش نهایی از فصل چهارم Attack on Titan

مانگای اتک آن تایتان

اتک آن تایتان یک مجموعه مانگا نو‌شته هاجیمه ایسایاما است که از سال 2009 تا 2021 در مجله بساتسو شونن منتشر می‌شد. این مانگا در ماه آوریل پس از ۱۳۹ چپتر به پایان رسید که در ۳۴ جلد گردآوری شد. جلد 34‌ام این مانگا در ژوئن 2021 منتشر شد.

لینک مرتبط: شخصیت های انیمه که از مردعنکبوتی الهام گرفته اند

انیمه اتک آن تایتان

مانگا اقتباسی انیمه‌ای توسط استودیو Wit در سال 2013 دریافت کرد. فصل دوم در سال 2017 منتشر شد و پس از آن فصل سوم در دو نیم‌فصل پخش شد. نیم‌فصل اول در تابستان 2018 شروع به پخش کرد، در حالی که نیم‌فصل دوم در آوریل 2019 آغاز شد.

استودیو MAPPA امتیاز ساخت فصل چهارم را که با عنوان فصل نهایی شنا‌خته می‌شود را به دست آورد و پخش آن را در دسامبر 2020 آغاز کرد و تنها 16 قسمت داشت. پس از پایان پخش در مارس 2021، اعلام شد که بخش دوم این انیمه با قسمت 76 در ماه ژانویه آغاز خواهد شد. یوئیچیرو هایاشی هر دو بخش فصل نهایی را به همراه هیروشی سکو نوشته و کارگردانی کرد‌ه است.

در رویداد امروز، علاوه بر انتشار ویژوال فصل چهارم اتک آن تایتان، اعلام شد که صداگذاری روی این انیمه هنوز آغاز نشد‌ه است. همچنین اعلام شد که این بخش از فصل نهایی، اقتباس داستان Attack on Titan را تا پایان انجام خواهد داد. گویا در حال نزدیک شدن به پایان این داستان شاهکار نزدیک می‌شویم.

منبع: animecorner

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =