تریلر ویژه برنامه سریال Doctor Who ؛ویژه شصتمین سالگرد

تریلر ویژه برنامه سریال Doctor Who

تریلر ویژه برنامه سریال Doctor Who منتشر شد. ویژه‌نامه‌های ۲۰۲۳ برنامه تلویزیونی علمی-تخیلی بریتانیایی Doctor Who مجموعه‌ای از قسمت‌های ویژه هستند که به مناسبت شصتمین سالگرد این برنامه پخش می‌شوند. این قسمت ها توسط راسل تی دیویس نوشته شده است و در نوامبر 2023 در بی بی سی وان در بریتانیا و ایرلند و از دیزنی پلاس در سطح بین المللی پخش خواهند شد. دیوید تنانت و کاترین تیت هر دو به عنوان بخشی از شصتمین سالگرد به سریال بازگشته اند. تنانت برای اولین بار در نقش دکتر چهاردهم ظاهر می شود در حالی که تیت دوباره در نقش دونا نوبل بازی می کند.

این سه فیلم ویژه به ترتیب توسط ریچل تالالی، تام کینگزلی و چانیا باتن کارگردانی شدند. زمانی که Bad Wolf یکی از تهیه کنندگان سریال شد، فیلمبرداری از Roath Lock Studios به Wolf Studios منتقل شد. فیلمبرداری در می 2022 آغاز شد و تا جولای به پایان رسید.

 

ویژه برنامه

در نوامبر 2022، Big Finish Productions یک درام صوتی ویژه شصتمین سالگرد با حضور پزشکان چهارم تا دهم با عنوان Once and Future را اعلام کرد که به صورت ماهانه بین ماه مه و اکتبر 2023 منتشر می شود و در نوامبر 2024 یک نسخه دیگر منتشر می شود.

در مارس 2023، داستانی چند پلتفرمی با عنوان Doom’s Day با بازی سوز کمپنر اعلام شد که اواخر سال از طریق تولیدات از طریق کانال های دیجیتال Doctor Who، Penguin Random House، Doctor Who Magazine، Titan Comics، Big Finish Productions، BBC Audio منتشر خواهد شد.

تریلر ویژه برنامه سریال Doctor Who :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =