ساخت سریال Sausage Party: Foodtopia اسپین آف انیمیشن سوسیس پارتی

ساخت سریال Sausage Party: Foodtopia

ساخت سریال Sausage Party: Foodtopia در حال پشت سر گذاشتن مراحل تولید است. سریال Sausage Party: Foodtopia در واقع اسپین آف انیمیشن جنجالی و بزرگسالانه سوسیس پارتی 2016 است.

اما در این میان ست روگن صداپیشه این انیمیشن به موضوع جالبی برخورد کرده است و درباره صحنه‌ای «به شدت تکان‌دهنده» صحبت می‌کند که حتی کریستن ویگ همبازی اش را غافلگیر کرد.

روگن در مورد ساخت سریال Sausage Party: Foodtopia گفت: «یک صحنه خاص وجود دارد که بدون شک از همین حالا می توانم بگویم از صحنه های بسیار بحث برانگیز در شبکه ای اجتماعی خواهد شد.” او ادامه داد: “روز گذشته همراه با کریستن ویگ داشتیم چند خط از دیالوگ ها را مرورکردیم. به چند خط برخورد کردم که فکر کردم فقط من روی آن حساس شدم. اما کریستن نیز با دیدن آن دیالوگ ها گفت: ‘اوه خدای من؟! این دیوانه کننده است!»

ساخت سریال Sausage Party: Foodtopia

مهمانی سوسیس (Sausage Party) یک انیمیشن با رتبه R محصول ۲۰۱۶ به کارگردانی کنراد ورنون و گرگ تیرنان با داستانی از روگن، ایوان گلدبرگ و جونا هیل است. این فیلم داستان یک سوسیس را دنبال می کرد. که در یک سوپرمارکت زندگی می کرد. اما در ادامه متوجه می شود که هنگام خرید مواد غذایی چه اتفاقی برای آنها رخ می دهد می افتد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 روگن صداپیشگی فرانک سوسیس را انجام می دهد. در حالی که ویگ صداپیشگی برندا یک نان هات داگ را انجام می دهد. از دیگر بازیگرانی که کار صداپیشگی در این انیمیشن را انجام داده اند می توان به هیل، بیل هدر، مایکل سرا، دیوید کرومهولتز، جیمز فرانکو، دنی مک براید، کریگ رابینسون، پل راد، نیک کرول، ادوارد نورتون، سلما هایک و غیره اشاره کرد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =