باکس آفیس: 67 میلیون دلار فروش آخر هفته Wakanda Forever

Wakanda Forever

پس از به‌ روزرسانی شنبه Black Panther: Wakanda Forever در آخر هفته دوم کمتر از میزان پیش‌بینی‌شده 70 میلیون دلاری با 67.3 میلیون دلار فروش، 63 درصد کاهش را تجربه کرد. اما جای نگرانی نیست. آخر هفته عید شکرگزاری است و اگر مردم Wakanda Forever را در این آخر هفته نبینند، قرار ملاقاتی می‌گذارند تا در هفته آینده آن را تماشا کنند. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

حتی اگر مجموع فروش Wakanda Forever با 288 میلیون دلار امروز 2 درصد کمتر از Doctor Strange در Multiverse of Madness در همان برهه زمانی باشد. آی مکس در آخر هفته گذشته 4.5 میلیون دلار بلیط برای Wakanda Forever فروخت و مجموع فروش غرفه 21.4 میلیون دلار را به ثبت رساند.

شرکت تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی RelishMix، فروش Wakanda Forever را اندازه گیری کرد که 8 درصد بیشتر از Black Panther یک بود.

Wakanda Forever

اکران فیلم های جدید

طبق اخبار فیلم مووی 21 فیلم She Said این هفته اکران شد و تا کنون نتوانسته به جایگاهی خوبی دست پیدا کند. اما فیلم Menu به 9 میلیون دلار فروش در افتتاحیه دست پیدا کرد. که آن را در جایگاه دوم قرار داد. Menu یک فیلم هنری هیجان‌انگیز است دقیقاً شبیه Midsommar 2019 که با قیمت 27.4 میلیون دلار به پایان رسید. اگر Menu به فروش داخلی خود در محدوده Midsommar و Ready یا Not برسد، کار خود را انجام داده است.

The Chosen: Season 3 با فروش 8.2 میلیون دلار افتتاح شد. برای دومین سال متوالی The Chosen تخیل تماشاگران سینما را در سراسر کشور به خود جلب می کند.

فیلم عاشقانه آدم خواری  Bones and Allبه کارگردانی لوکا گوادانینو که امتیاز 86 درصد در Rotten Tomatoes را به دست آورده است و 80 درصد مخاطبان جوان 18 تا 34 را به خود اختصاص داده است چهارشنبه اکران می شود.

فیلم The Fabelmans تخمین زده می شود که تاکنون 102 میلیون دلار فروش داشته است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =