ساخت فصل سوم سریال Mayor of Kingstown با بازی جرمی رنر تایید شد

ساخت فصل سوم سریال Mayor of Kingstown

پارامونت ساخت فصل سوم سریال Mayor of Kingstown را تایید کرد. Mayor of Kingstown موضوعات نژادپرستی سیستماتیک، فساد و نابرابری را در شهری که توسط باندها و زندانیان اداره می شود، بررسی می کند. انتظار می‌رود جرمی رنر علی‌رغم تصادف خطرناکی که در اوایل سال جاری داشت. به سریال بازگردد و طرفدارانش را مشتاق این سریال کند.

ساخت فصل سوم سریال Mayor of Kingstown

داستان سریال

Mayor of Kingstown با بازی رنر به عنوان مایک مک لاسکی، رئیس خانواده مک‌لاسکی به افای نقش می پردازد. مک‌لاسکی‌ها به‌عنوان دلال‌های قدرتمند و میانجی‌گر در کینگ‌تاون، شهری که توسط گروه‌های تبهکار و زندانیان اداره می شود، کار می‌کنند. این سریال به دلیل مضامین «نژادپرستی سیستمی، فساد و نابرابری» مورد ستایش منتقدان و مخاطبان قرار گرفته است. همچنین گزارش شده است که این سریال یکی از پربازیگرترین درام‌های اورجینال در استریمر است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در این سریال رنر، دایان ویست، هیو دیلون، توبی بامتفا، تیلور هندلی، اما لیرد، درک وبستر و غیره ایفای نقش می کنند. در حال حاضر مشخص نیست که کدام بازیگران قرار است در ساخت فصل سوم سریال Mayor of Kingstown تیم را همراهی کنند. اگرچه رنر به عنوان ستاره اسن سریال شناخته می شود. اما او سال گذشته یک تصادف شدید داشت که باعث جارحات بسیاری برای او شد. اما با این حال گفته می شود که جرمی در فصل سوم این سریال به ایفای نقش خواهد پرداخت.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 8 =