بازگشت دوئین جانسون به WWE چهار سال پس از بازنشستگی

بازگشت دوئین جانسون به WWE

بازگشت دوئین جانسون به WWE در حالی صورت گرفت که او 4سال پیش از دنیای کشتی کج خداحافظی کرد و تمام وقت خود را صرف بازی در فیلم های مختلف نمود. جانسون کار خود را با کشتی شروع کرد و به چهره ای افسانه ای تبدیل شد و حتی در اولین سال خود قهرمان بین قاره ای شد.

 بازگشت دوئین جانسون به WWE  بسیار غافلگیر کننده بود. جایی که او کشتی گیر همکار خود جان سینا را در آغوش گرفت. برای بینندگان کاملاً غافلگیرکننده بود. زیرا قبل از آن هیچ تبلیغی برای این رویداد صورت نگرفته بود.

چهار سال پس از بازنشستگی از کشتی حرفه‌ای، دوئین “راک” جانسون به WWE بازگشت. جانسون که اکنون یک بازیگر برجسته و یک ستاره باکس آفیس است. دوباره کار خود را به عنوان یک کشتی‌گیر حرفه ای آغاز کرد. او از سال 1996 در WWE سپس فدراسیون جهانی کشتی جنگید و تنها یک سال پس از دوران حرفه‌ای خود قهرمان بین قاره‌ای شد. جانسون که قبلاً یک شخصیت افسانه‌ای بود. سال‌های زیادی را در رقابت‌های بین‌المللی کشتی گرفت. او فقط برای دنبال کردن حرفه بازیگری کشتی را ترک می کرد.

بازگشت دوئین جانسون به WWE

بازگشت پیروزمندانه

در بحبوحه حملات WGA و SAG-AFTRA، بازگشت دوئین جانسون به WWE کار عاقلانه ای به نظر می رسد. و جانسون WWE SmackDown بازگشت پیروزمندانه خود را انجام داد.

حضور راک در این صحنه ورزشی بسیار هیجان انگیز وناگهانی بود. زیرا WWE به طور مبهم به حضور احتمالی او در WWE SmackDown اشاره کرده بود و هیچ گونه اطلاع و تبلیغی برای آن انجام نشده بود. پس از ورود غرور آمیز که توسط جمعیت تشویق کننده بیشتر شد. جانسون با جان سینا ملاقات کرد و دو کشتی گیر به سرعت در آغوش گرفتند.

بازگشت دوئین جانسون به WWE

چرا The Rock در حال بازگشت به WWE است؟

از زمان ترک کشتی، جانسون به یک بازیگر بزرگ هالیوود تبدیل شده است. جانسون در فیلم های متعددی از جمله موآنا، جومانجی و فست پنج بازی کرده است. نقش او در نقش لوک هابز در فیلم سریع و خشمگین به یک فرنچایز تبدیل شده است و به جانسون این شانس را می دهد که در اسپین آف Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw بازی کند. او از زمان ورود به WWE به عنوان یک ستاره به طور قابل توجهی رشد کرد.

در حالی که هیچ بیانیه خاصی توضیح نمی دهد که چرا جانسون بازگشت پیروزمندانه خود را انجام داده است. اعتصابات SAG-AFTRA احتمالا باعث شده که راک زمان بیشتری را برای انجام کارهای دیگر داشته باشد. او که قادر به فیلمبرداری هیچ پروژه‌ای، امضای قرارداد در فیلم‌های جدید یا تبلیغ آثار فعلی خود نبود. احتمالاً برای مدت کوتاهی به WWE بازگشت. از آنجایی که WWE تحت پوشش قوانین اعتصاب نیست. جانسون همچنان می تواند بدون نقض شرایط اعتصاب کار خود را ادامه دهد.

و در این حالت می تواند به بدون اینکه ضربه ای به او وارد شود همچنان درآمد داشته باشد. راک پیش از این یک کمک مالی 7 رقمی به اتحادیه بازیگران و نویسندگان آمریکا انجام داده بود که در واقع می توان گفت آغاز کننده این کمک های مالی برای افراد آسیب دیده از اعتصابات اخیر بود. پس از او بازیگران دیگری نیز کمک های مالی خود را به اتحادیه اهدا کردند.

جانسون همچنان نیز به حمایت خود از SAG-AFTRA ادامه می دهد و به صندوق امداد بنیاد SAG-AFTRA کمک می کند. این صندوق از بازیگرانی حمایت می کند که ممکن است در پی اعتصاب در وضعیت ناپایدار مالی قرار داشته باشند. این نشان می دهد که او با بازگشت به WWE به اعتصاب ها پشت نمی کند. در عوض، او به سادگی از فرصت موجود برای بازگشت به WWE استفاده می کند تا بتواند شرایط بهتری را برای خود فراهم کند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =