اولین تصاویر سریال Extrapolations منتشر شد ؛ یک درام تلویزیونی پرستاره

اولین تصاویر سریال Extrapolations

اولین تصاویر سریال Extrapolations منتشر شد و نشان داد که با یک مجموعه قوی و جذاب رو به رو هستیم. در این سریال سیه‌نا میلر، کیت هرینگتون، داوید دیگز، ادوارد نورتون، داین لین، متیو رایس، جما چان، ایزا گونزالس، فارست ویتاکر و غیره بازی می‌کنند.

به ندرت پیش می آید که یک درام تلویزیونی بتواند بسیاری از نخبگان هالیوود را در کنار هم جمع کند. اما می توان گفت Extrapolations با اطمینان این کار را انجام داده است. بازیگران قدرتمندی دیگری چون مریل استریپ، بازیگر مرد عنکبوتی توبی مگوایر، بازیگر نقش اول مرد عنکبوتی فارست ویتاکر، دایان لین بازیگر زن لیگ عدالت زک اسنایدر، کیت هرینگتون قهرمان بازی تاج و تخت و یارا شهیدی از بلک ایش از جمله بازیگران قدرتمند این مجموعه هستند. این افراد تنها بخشی از بازیگران سرشناس سریال هستند. بدون شک انتشار اولین تصاویر سریال Extrapolations توانست توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کند.

جای تعجب نیست که چنین سریال هایی مورد توجه گسترده‌ قرار بگیرند. پس از گفتگوهای فراوان پیرامون این اثر، سرانجام تاریخ انتشار آن برای جمعه 17 مارس 2023 تعیین شد. قرار است سه قسمت اول این سریال به صورت یک جا منتشر شود. سپس هر هفته یک قسمت تا پایان ماه آوریل به نمایش درآید.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال Extrapolations محصول اپل تی وی پلاس تعدادی از بهترین بازیگران را برای داستانی در آینده نزدیک گرد هم آورده است که در آن واقعیت های وحشتناک از تغییرات آب و هوایی در زندگی روزمره را نشان می دهد. داستان این سریال هشت موضوع به هم پیوسته را شامل می‌شود که به بررسی انتخاب‌های تغییردهنده زندگی مردم می‌پردازد. این انتخاب ها می توانند آینده بشریت را تغییر دهند و یا آن را نجات دهند.

اولین تصاویر سریال Extrapolations

کاراکترهای سریال

اولین تصاویر سریال Extrapolations تعداد انگشت شماری از داستان های مختلف را که قرار است به عنوان بخشی از این مجموعه باشد را مورد توجه قرار داده است. به عنوان مثال مریل استریپ برنده جایزه اسکار در حال تجسم شخصیت یک زن مسن با کتابی در جلوی او است. در حالی که تصویر دیگری هرینگتون را در حال انجام باغبانی در حالی که عمیقاً نگران به دوردست خیره شده است، نشان می دهد. در همین حال سیه‌نا میلر در تصویر دیگری به عنوان یک زن به باردار در اعماق جنگل در حالی که با نگرانی به آسمان نگاه می‌کند مورد توجه قرار می‌گیرد. این عکس که نشان می‌دهد احتمالاً تغییرات آب و هوایی شدیدی در راه است. به نظر می رسد ماریون کوتیار زنی کامل و پر زرق و برق با لباسی زیبا و گلدار است. در حالی که به نظر می رسد دیوید دیگز درگیر ساختمانی است که کمی آب سطح آن را فرا گرفته است. تنوع در داستان‌ها، پیشینه‌ها، مشاغل و سبک زندگی تصمیمی بسیار عمدی به نظر می‌رسد و این پیام را به دنبال دارد که تغییرات آب و هوایی بدون در نظر گرفتن هر یک از آن جنبه‌ها به همه خواهد رسید.

اولین تصاویر سریال Extrapolations

کارنامه کاری کارگردان

جهان به سرعت اثرات بحران آب و هوا را تجربه می‌کند. از طریق افزایش سیل، خشکسالی گسترده و افزایش دما و سایر رخدادهای طبیعی. جالب اینجاست که به نظر می رسد این سریال در راستای کارهای قبلی برنز نویسنده، تهیه کننده و کارگردان است. پیشنهادهای سابق او به عنوان نویسنده شامل فیلم‌هایی مانند درام هیجان‌انگیز Contagion در سال 2011 است که داستان ویروس وحشتناکی را روایت می‌کند که جهان را فرا گرفته است. موضوع اصلی تمام این سریال ها و فیلم ها امید است. انسان‌ها با امید داشتن این قدرت را دارند که با هم تغییرات زیادی را ایجاد کنند و همچنان قوی بمانند. به نظر می رسد که Extrapolations می خواهد روی همین موضوع تمرکز نماید. با این ایده که اگر همه در یک تیم بجنگیم، می توانیم از بحران آب و هوا عبور کنیم.

سه قسمت اول Extrapolations در 17 مارس 2023 در Apple TV+ منتشر خواهد. می‌توانید عکس‌های بیشتری از این سریال جدید را در ادامه مشاهده نمایید:

اولین تصاویر سریال Extrapolations اولین تصاویر سریال Extrapolations

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =