باکس آفیس: افتتاحیه 11.8 میلیون دلاری «Violent Night»

Violent Night

«Violent Night» با کسب رتبه دوم در چارت‌های داخلی با استقبال زیادی روبه‌رو شد. اما بابانوئل و گوزن‌های شمالی او نمی‌توانند «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» رهبر باکس آفیس را کنار بزنند. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

فیلم اکشن یونیورسال که دیوید هاربر در نقش کریس کرینگل بداخلاق بازی می‌کند اکران شد و فروش 11.8 میلیون دلاری را از 3682 مکان به نمایش می‌گذارد. این یک نتیجه مناسب برای فیلمی است که بودجه تولید اقتصادی 20 میلیون دلاری دارد. تریلر فیلم 2022 Violent Night.

«Violent Night» به کارگردانی تامی ویرکولا بسیار مورد توجه منتقدان قرار گرفت. از طریق شرکت تحقیقاتی Cinema Score نمره «B+» گرفت که نشان‌دهنده تایید قاطع خریداران بلیط است.

«پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» بار دیگر در صدر باکس آفیس قرار گرفت. دنباله ابرقهرمانی در روز جمعه ۴.۴ میلیون دلار اضافه کرد و مجموع فروش داخلی آن را به ۳۸۰ میلیون دلار افزایش داد. اما تا پایان هفته فروش بیش از 400 میلیون دلار محتمل به نظر می رسد که باعث می شود «واکاندا برای همیشه» سومین اکران امسال آمریکای شمالی باشد که به این میزان از فروش دسترسی پیدا می کند.

پیش از این یکی دیگر از فیلم‌های مارول «Doctor Strange in the Multiverse of Madness» بود که توانست به چنین فروشی دست پیدا کند. در تابستان با 411 میلیون دلار رتبه اول را کسب کرد و در حال حاضر دومین اکران داخلی پرفروش سال است.

قهرمان سابق باکس آفیس “Top Gun: Maverick” نیز این آخر هفته در سینماها ظاهر می شود. زیرا پارامونت دنباله این فیلم تام کروز را از 15 دسامبر مجدداً اکران می کند. این فیلم که اکنون برای تماشای خانگی در دسترس است سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. این فیلم به دنبال اضافه کردن 600 هزار دلار این آخر هفته است.

Violent Night

انیمیشن Strange World

«Strange World» دیزنی در دومین نمایش خود در حال فروپاشی است. این انیمیشن ماجراجویی در روز جمعه 1.08 میلیون دلار درآمد داشت که تقریباً 79 درصد کمتر از مجموع روزانه یک هفته پیش بود. این فیلم در تعطیلات روز شکرگزاری افتتاحیه ناامیدکننده 18.6 میلیون دلاری پنج روزه داشت. شروعی وحشتناک برای اکرانی با بودجه تولید 180 میلیون دلاری. با مجموع فروش داخلی که در حال حاضر 21 میلیون دلار است. «دنیای عجیب»100 میلیون دلار ضرر برای دیزنی خواهد داشت.

«The Menu» سرچ لایت با پیش‌بینی کاهش 36 درصدی در سومین آخر هفته‌اش، قدرت زیادی به دست آورده است. این فیلم در روز جمعه ۱.۰۴ میلیون دلار فروش کرد و مجموع فروش داخلی آن را به ۲۲.۲ میلیون دلار رساند.

فیلم اکشن هوانوردی سونی به نام Devotion باید در رتبه پنجم قرار گیرد و فروش 2.8 میلیون دلاری را برای آخر هفته پیش بینی می کند. فروش داخلی باید تا یکشنبه به 13.8 میلیون دلار برسد. دور از جبران بودجه تولید 90 میلیون دلاری فیلم.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =