نتفلیکس لایو اکشن مانگای My Hero Academia را میسازد

نتفلیکس لایو اکشن “My Hero Academia” رو از Legendary میسازد. آخرین اخبار فیلم و سریال را از مووی 21 دنبال کنید…


جابی هارولد داستان دبیوی انگلیسی زبان کارگردان شینسوک سایتو رو برای ورود این مانگا به قلمرو فیلم های لایو اکشن مینویسه.
نتفلیکس فیلم لایو اکشن اقتباسی مانگای My Hero Academia رو از Legendary Entertainment که بیشتر به اسم MonsterVerse tentpoles شناخته میشه ربوده و قراره اون رو بسازه.


جابی هارولد در حال نوشتن این فیلمنامه برای این لایو اکشنه، که دبیوی اولین فیلم انگلیسی زبان کارگردان و تهیه کننده شینسوک سایتو محسوب میشه و ما ورود این مانگای محبوب رو به دنیای لایو اکشن خواهیم دید. فیلم های دیگه ی شینسوک سایتو Obi-Wan Kenobi و Army of the Dead است.
نتفلیکس قبلتر یک فیلم اقتباسی از مانگای ژاپنی Death Note ساخته بود.


MY Hero Academia مانگاییه که در سراسر دنیا تبدیل به یکی از محبوب ترین مانگاها شده، در سال 2014 دبیو کرد و حالا در مارکت آمریکای شمالی توجهات رو به خودش جلب کرده. سریعا تبدیل به یک سریال انیمه ای شد و حالا در فصل ششمش است.


Legendary حق تولید لایو اکشن مانگا رو در اکتبر 2018 خریداری کرد. فیلم اقتباسی اون توسط ماری پرنت و الکس گارسیا از لجندری ساخته میشه و در دنیایی اتفاق میوفته که 80 درصد مردم قدرتی به نام “quirk” دارند.
وقتی یک پسربچه به اسم دکو که طرفدار ابر قهرمان هاست بدون قدرت quirk متولد میشه، باعث میشه که تقریبا از رویاش برای رفتن به دبیرستان .U.A که معتبر ترین آکادمی آموزش ابر قهرمان هاست دست بکشه. ولی بعد از یک برخورد اتفاقی با Legendary All Might دکو در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین قهرمان دنیا قرار میگیره.


فعلا خبری از انتخاب بازیگران این لایو اکشن اقتباسی نیست، که ممکنه میزبان بازیگران ژاپنی آمریکایی باشه. Toho Co.Ltd فیلم رو در سینماها ژاپن به نمایش میگذاره.

آخرین مطالب

یک پاسخ

  1. خدااااا نه لطفاً منه مای هیرو فن الان چه غلطی بخورم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =