فیلم دکتر استرنج 3 با بازی بندیک کامبربچ ساخته خواهد شد

فیلم دکتر استرنج 3

بندیکت کامبربچ احتمالاً به عنوان دکتر استرنج در فاز 6 MCU برای فیلم دکتر استرنج 3 بازخواهد گشت که شایعه شده است که در حال اقتباس از خط داستانی Time Runs Out از مارول کامیکس است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 پوستر MCU ساخته شده توسط طرفداران برای فیلم دکتر استرنج 3  بازگشت شخصیت هایی مانند Clea، Dormammu و Kang the Conqueror را پیش بینی می کند که اشاره ای به تمرکز خط داستانی روی Time Runs Out دارد.

Time Runs Out یک خط داستانی متقاعد کننده است که مستقیماً به رویداد جنگ های مخفی مارول کامیکس منتهی می شود. که به طور بالقوه می تواند MCU را مجددا راه اندازی کند.

فیلم دکتر استرنج 3

خط داستانی فیلم

یک پوستر MCU ساخته شده توسط طرفداران خط داستانی شایعه شده برای فیلم دکتر استرنج 3 را نشان می دهد که هنوز تایید نشده است. بندیکت کامبربچ از زمانی که اولین بار به عنوان دکتر استفان استرنج در فیلم همنام در سال 2016 ظاهر شد. به یکی از بازیگران کلیدی MCU تبدیل شده است. بررسی چندجهانی در Doctor Strange در سال 2022 در چند جهان جنون یکی از آثار معروف اوست. اهمیت او برای MCU باعث می شود بازگشت کامبربچ در Doctor Strange 3 عملاً اجتناب ناپذیر باشد. زیرا بسیاری گمان می کنند که این پروژه قبل از انتقام جویان: جنگ های مخفی در سال 2027 به عنوان بخشی از فاز 6 MCU منتشر شود. این پنجره انتشار یک داستان عظیم از مارول کمیک را بسیار محتمل می کند. شایعه شده است که Doctor Strange 3 در حال اقتباس از Time Runs Out است.

گمانه زنی های اخیر حاکی از آن است که Doctor Strange 3 در حال بررسی Time Runs Out است. داستانی از مارول کامیکس که در شماره های Avengers و New Avengers بین سال های 2014 و 2015 آشکار شد. این شایعه در ماه های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. و پوستر طرفداران جدیدی توسط Hazzaa Jarrar به اشتراک گذاشته شده است.

بندیکت کامبربچ در پوستر جلو و مرکز تصویر قرار گرفته است. در حالی که شکل ساعت شنی طراحی شده نیز به بازگشت کلیا، دورمامو و کانگ فاتح (جاناتان میجرز) و  شارلیز ترون اشاره می کند. Time Runs Out خط داستانی عالی برای بررسی در Doctor Strange 3 است. زیرا مستقیماً به رویداد جنگ های مخفی 2015 مارول کامیکس منتهی می شود.

فیلم دکتر استرنج 3

Time Runs Out خط داستانی عالی برای فاز 6 است

دو عنوان نیز برای فاز ششم معرفی شدند. هردوی این عناوین نسخه‌های جدیدی از فیلم محبوب «انتقام جویان» (Avengers) بوده که اولی Avengers: The Kang Dynasty نام دارد و در تاریخ ۲ مه ۲۰۲۵ و دومی Avengers: Secret Wars است که در ۷ نوامبر ۲۰۲۵ پخش می‌شود. فیلم ددپول 3 نیز هنوز تاریخ مشخصی دریافت نکرده است. که با توجه به پایان اعتصاب بازیگران به زودی تاریخ مشخصی را دریافت خواهد کرد.

Doctor Strange 3 که به عنوان بخشی از فاز 6 MCU منتشر می‌شود. و داستان «Time Runs Out» مارول کامیکس را بررسی می‌کند. می‌تواند کاملاً توسط Avengers: Secret Wars دنبال شود. گمانه‌زنی‌های اخیر حاکی از آن است که Secret Wars ممکن است MCU را مجددا راه‌اندازی کند. درست همانطور که مارول Universe در جنگ‌های مخفی مارول کامیکس راه‌اندازی مجدد شده است. که وزن بیشتری به Doctor Strange 3 می‌افزاید و براساس Time Runs Out است. Doctor Strange در Multiverse of Madness cliffhanger با پایان دادن به یک بازی هجومی، این خط داستانی را برای Doctor Strange 3 ایجاد کرده است. اگرچه هنوز هیچ چیزی به طور رسمی توسط مارول استودیو تایید نشده است. اما ورود به فاز 6 و 7 برای طرفداران بسیار جذاب خواهد بود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =