احتمال بازگشت زکری لی‌وای در لایو اکشن Tangled در نقش فلین

زکری لی‌وای در لایو اکشن Tangled

زکری لی‌وای بازیگر شزم به طور علنی درباره احتمال بازگشت به عنوان فلین رایدر صحبت کرد. زکری لی‌وای در لایو اکشن Tangled قصد دارد در نقش فلین ظاهر شود او پیش از این در انیمیشن Tangled صداپیشه نقش فلین بود.

فیلم Tangled 2010 که اقتباسی از داستان راپونزل است. فلین را در نقش دزد جذاب و زودباور می بینیم که عاشق راپونزل، شاهزاده خانم گمشده می شود و قلبش تغییر می کند.

در سال 2020 خبر رسید که دیزنی به دنبال یک فیلم لایو اکشن است. البته بیشتر بر روی راپونزل متمرکز شده است تا بازسازی مستقیم «Tangled». طبق اخبار هالیوود مووی 21 اکنون ویدئویی از سخنرانی لی وای منتشر شده است که در آن از احتمال حضور زکری لی‌وای در لایو اکشن Tangled سوال شده است.

زکری لی‌وای در لایو اکشن Tangled

لی‌وای می گوید برای بازگشت به این لایو اکشن بسیار هیجان زده هستم. اما سن او (42) مشکل ساز خواهد بود. در حالی که فلین همان طو رکه در انیمیشن دیدیم سن بسیار کمتری دارد. شاد در حدود 20 سال سن داشته باشد.

در نهایت هنوز هیچ تصمیم واضح و مشخصی و رسمی برای بازیگر نقش فلین اتخاذ نشده است. بدون شک طرفداران Tangled مشتاقانه منتشر انتخاب بازیگر این نقش هستند. پیش از این نیز گفته شده بود فلورنس پیو بازیگر نقش راپونزل یا همان شاهزاده خانم گمشده خواهد بود.

منبع Darkhorizons

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =