قسمت سوم Sicario با بازی بنیسیو دل تورو در حال ساخت است

قسمت سوم Sicario

به گفته تهیه کنندگان باسیل ایوانیک و اریکا لی، قسمت سوم Sicario در حال ساخت است. آنها تایید کردند که قسمت سوم Sicario با بازی بنیسیو دل تورو ساخته می شود.

به گفته لی زمانی که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) در ماه مه 2023 آغاز شد. و پس از آن اعتصاب انجمن بازیگران WGA نیز صورت گرفت، فیلمنامه در حال نگارش بود.

ایوانیک اضافه کرد: “من نمی توانم برای تماشای Sicario 3 صبر کنم. من می توانم بنیسیو را برای همیشه تماشا کنم. منظورم این است که من می توانم بنیسیو در هر فیلم و حالتی تماشا کنم، شخصیت او هیچوقت قدیمی نمی شود.”

قسمت سوم Sicario

شکستن طلسم فرنچایز Sicario

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سیکاریو به کارگردانی دنیس ویلنوو توسط Dune’s Denis Villeneuve در سال 2015 اکران شد. این فیلم با بازی دل تورو، برولین، امیلی بلانت، دانیل کالویا و جان برنتال 85 میلیون دلار در گیشه جهانی با بودجه 30 میلیون دلاری به دست آورد. این فیلم نامزد اسکار بهترین فیلمبرداری، بهترین موسیقی متن و بهترین تدوین صدا در هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار شد.

Sicario: Day of the Soldado در سال 2018 دنبال شد. در حالی که بلانت برای بازی در دنباله آن بازنگشت. دل تورو و برولین هر دو بازگشتند. ایزابلا مونر، کاترین کینر و شی ویگام به آن دو ملحق شدند. استفانو سولیما کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت که با بودجه تخمینی 35 تا 45 میلیون دلاری، 75.8 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت.

ترنت لاکینبیل تهیه کننده سیکاریو2 در سال 2018  گفت که سیکاریو 3  قرار است ساخته شود. با این حال در آوریل 2023 عوامل ساخت پروژه دچار تردید شدند. اما در نهایت خبر می رسد که این فیلم در حال ساخت است تا سه گانه آن تکیمل شود.

منبع Comingsoon

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =