سریال Girl With the Dragon Tattoo در حال ساخت در استودیو آمازون است

سریال Girl With the Dragon Tattoo

سریال Girl With the Dragon Tattoo هم اکنون در استودیوی آمازون ام جی ام در حال ساخت است.

Veena Sud سرپرستی این مجموعه را بر عهده خواهد داشت که در دنیای به اصطلاح رمان های هزاره که در اصل توسط Stieg Larsson نوشته شده است، اتفاق می افتد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال Girl With the Dragon Tattoo در ماه می 2020 در حال توسعه بود. اگرچه در آن زمان هیچ برنامه‌ای به آن اضافه نشد. در ابتدا گزارش شده بود که این یک داستان مستقل جدید در مورد یکی از شخصیت‌های اصلی رمان، لیزبث سالاندر است. اما جزئیات داستان فعلی هنوز در دست نیست. استودیو آمازون ام جی ام به همراه Left Bank Pictures که در تلویزیون سونی پیکچرز مستقر است. این سریال را تولید خواهد کرد.

سود با درام‌های جنایی تاریک و معمایی غریبه نیست. او بیشتر به خاطر ساخت سریال The Killing که بر اساس سریال دانمارکی Forbrydelsen ساخته شده بود، شناخته می شود. او همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه در آن سریال خدمت کرد. این سریال سه فصل اول خود را از AMC پخش کرد و فصل چهارم در نتفلیکس پخش شد. در سال 2011 نامزد جایزه گلدن گلوب و شش جایزه امی شد.

سریال Girl With the Dragon Tattoo

مجموعه رمان ها

سالاندر و میکائیل بلومکویست شخصیت‌های اصلی مجموعه کتاب‌های هزاره هستند که لارسون سه مورد از آنها را قبل از مرگش در سال 2004 تکمیل کرد: «دختری با خالکوبی اژدها»، «دختری که با آتش بازی می‌کرد» و «دختری که لگد می‌زد». دیوید لاگرکرانتز سپس نوشتن رمان‌ها را بر عهده گرفت و کتاب‌های «دختری در تار عنکبوت»، «دختری که چشم در برابر چشم می‌گیرد» و «دختری که دو بار زندگی کرد» را منتشر کرد. کارین اسمیرنوف اخیراً مسئولیت این مجموعه را بر عهده گرفت و «دختری در چنگال های عقاب» را در سال 2022 منتشر کرد. مجموع این کتاب ها بیش از 100 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

سه کتاب اول قبلا در یک مجموعه فیلم سوئدی اقتباس شده بودند. با نومی راپاس در نقش سالاندر و مایکل نیکویست در نقش بلومکویست. نسخه آمریکایی «دختری با خالکوبی اژدها» با بازی رونی مارا در نقش سالاندر و دنیل کریگ در نقش بلومکویست در سال 2011 اکران شد. در حالی که «دختری در تار عنکبوت» با بازی کلر فوی و اسوریر گودنسون در نقش های اصلی در سال 2018 منتشر شد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =