بازیگران Oppenheimer به دلیل اعتصاب بازیگران فرش قرمز را ترک کردند

بازیگران Oppenheimer

کریستوفر نولان قبل از شروع نمایش “اپنهایمر” تایید کرد که بازیگران Oppenheimer در همبستگی با اعتصاب SAG-AFTRA فرش قرمز را ترک کرده اند.

پیش از این مت دیمون فاش کرد که بازیگران Oppenheimer قبل از اکران فرش قرمز فیلم در لندن در روز پنجشنبه، درباره استراتژی اعتصاب خود صحبت کردند.

دیمون روی فرش گفت: «ما در مورد آن صحبت کردیم. «ببینید، اگر اکنون فراخوانی شود. همه آشکارا در همبستگی با سایر بازیگران اقدام می کنیم. هنگامی که اعتصاب بایگران رسما اعلام شد [ما روی فرش قرمز خواهیم بود]. به همین دلیل است که ما این [فرش قرمز] را به سمت بالا منتقل کردیم. زیرا می‌دانیم در ثانیه‌ای که اعصتب آغاز شود، ما به خانه می‌رویم.»

دیمون افزود: «ما مجوز اعتصاب را دادیم. ما 98 درصد به 2 درصد رای دادیم که این کار را انجام دهیم. زیرا می دانیم که این کار بهترین منافع را برای ما دارد.”

بازیگران Oppenheimer

فرش قرمز

فرش لندن برای بمب اتمی کریستوفر نولان درست قبل از ساعت 5 بعد از ظهر شروع شد. به وقت محلی، با بسیاری از تبلیغاتی ها و مدیران بازاریابی عصبی که با نگرانی به تلفن ها و ساعت های خود نگاه می کنند. در صورت اعتصاب زودهنگام، منابع به گفتند که کل بازیگران Oppenheimer برنامه ریزی کرده اند که به طور محتاطانه از فرش در میدان لستر خارج شوند.

امیلی بلانت گفت: “بدیهی است که ما در کنار همه بازیگران ایستاده ایم و در هر نقطه ای که اعتصاب بازیگران آغاز شود، به خانه می رویم و در کنار هم می ایستیم. زیرا می خواهم همه به یک معامله عادلانه دست یابند.”

کنت برانا گفت: «افراد زیادی در اینجا هستند که ما نمی‌خواستیم آنها را ناامید کنیم. اما همچنین با همکارانمان و کاری که انجام می‌دهند همبستگی کامل داریم.» من می دانم که آنها برای دستیابی به توافقی که در نقطه حساسی در صنعت ما اتفاق می افتد، سخت کار کرده اند. مهم این است که ما آماده باشیم تا با پیشرفت شرایط، شانه به شانه آنها باشیم.”

گروه بازیگران تا حدود ساعت 6 بعد از ظهر روی فرش کار کردند. برای عکس های دسته جمعی رامی ملک که از یک فیلمبرداری به سمت مرکز لندن در ترافیک گیر کرده بود، فرش قرمز را به طور کامل از دست داد. اما در ساعت یازد رسید و با عجله روی فرش رفت تا عکس بگیرد.

انتظار می رفت که بازیگران بعد از فرش قرمز در نمایش فیلم شرکت کنند. اما در عوض در حمایت از اعتصاب بازیگران مراسم را ترک کردند. یونیورسال دو نمایش جداگانه برای “Oppenheimer” برگزار کرد. یکی در میدان لستر و دیگری در BFI Imax در واترلو.

بازیگران Oppenheimer

صحبت های نولان

نولان همچنین در مورد مدت زمان فیلم که سه ساعت است، صحبت کرد. او گفت: «زمان اجرا دو دقیقه از «انتقام‌جویان: پایان بازی» کوتاه‌تر است. من خیلی زود به اما توماس [تهیه کننده] گفتم که این یک فیلم سه ساعته خواهد بود. من باید فیلمنامه ای بنویسم که منعکس کننده آن باشد. این گفتگوی ما با استودیو بود. این یک داستان بزرگ است و نیاز به یک فیلمنامه عالی دارد. این یک فیلمنامه 180 صفحه ای و یک فیلم 180 دقیقه ای است.

کارگردان در پاسخ به این سوال که نولان درباره اکران این فیلم در ژاپن که هنوز تایید نشده است، چه احساسی دارد و آیا دوست دارد تماشاگران آن کشور فیلم را ببینند، گفت که او می‌خواهد «اوپنهایمر» «گسترده‌ترین مخاطب در سراسر جهان را داشته باشد». می‌توان» اما «فیلم‌ها در همه جا به طور همزمان اکران نمی‌شوند. بنابراین ما منتظریم ببینیم در بازارهای دیگر چه اتفاقی می‌افتد».

نولان ابتدا در اولین نمایش در میدان لستر شرکت کرد و در آنجا فاش کرد که بازیگران برای حمایت از اعتصاب آن جا را ترک کرده اند و سپس به سمت محل برگزاری BFI رفت و در آنجا همان سخنرانی را برای حضار انجام داد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =