بریتنی اسپیرز احتمالا دیگر اجرا نخواهد کرد

بریتنی اسپیرز

بریتنی در یک پست اینستاگرامی نوشت: “من برای این زندگی خیلی آسیب دیدم.”

بریتنی پس از سال ها ناراحتی خود را ابراز کرد.  او حدود 13 سال زندگی محافظه کارانه ای داشت. در این مدت کارهای مختلفی انجام داد از جمله ساخت ویدیو و اجرای کنسرت و تور. او می گوید از بین تمام این عکس ها و کارها تنها یک عکس را دوست دارد.

بریتنی نوشت: «در 13 سال زندگی محافظه کارانه من ویدیو ساختم و همچنین کنسرت برگزار کردم. اما هیچ چیز به خواست و میل من پیش نرفت.حتی عکس هایی که از من می گرفتند توهین آمیز بود. زیرا هیچ را حتی روتوش نمی کردند. همه چیز فقط برای این بود که من را فریب دهند. من چیزی حدود 5 ماه در تورهای مختلف برنامه اجرا کردم اما آن ها حتی یک عکس از این تورها به من نشان نداند. تمام این رفتارها یک توهین بود. من ترجیح می دهم در استخر خود دراز بکشم و یا در یک استودیو خانگی از خودم عکس بگیرم تا اینکه با این افراد کار کنم.»

بریتنی اسپیرز

بریتنی اضافه کرد که از رقصندگانی که تیمش برای اجرا با او روی صحنه استخدام کرده بودند، به هیچ وجه راضی نیست اما در عین حال نیز چاره ای جز استفاده از این رقصندگان نداشته است.

او نوشت: “من برای این زندگی بسیار آسیب دیدم و بله، از ته دل عصبانی هستم و احتمالاً دوباره اجرا نخواهم کرد. فقط به این دلیل که سرسخت هستم و می خواهم خودم تصمیم بگیرم.”

به گزارش مووی 21 اسپیرز همچنین پدرش جیمی اسپیرز را که از سال 2008 تا 2021 نگهبان املاک و دارایی او بود را نیز هدف حرف های خود قرار دارد.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − شش =