اولین تصاویر و پوسترهای فیلم Pain Hustlers با بازی امیلی بلانت منتشر شد

پوسترهای فیلم Pain Hustlers

اولین تصاویر و پوسترهای فیلم Pain Hustlers منتشر شد. امیلی بلانت و کریس ایوانز در پاییز امسال فیلم Pain Hustlers را برای اکران دارند.

چرخ های این پروژه برای اولین بار در آگوست 2021 به حرکت درآمد. داستان فیلم درباره یک شرکت مراقبت‌های بهداشتی است که به یک توطئه کلاهبرداری گسترده تبدیل شد. این داستان به صورت کتاب در ژانویه 2022 منتشر شد. چهار ماه پس از انتشار آن کتاب امیلی بلانت به فیلم داستانی در حال توسعه پیوست. بعداً در همان تابستان کریس ایوانز به Pain Hustlers پیوست و اندی گارسیا، کاترین اوهارا، جی دوپلاس، برایان دارسی جیمز و کلوئه کلمن، ستاره‌های مکمل را همراهی کردند.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Pain Hustlers

پوسترهای فیلم Pain Hustlers

اولین نگاه نتفلیکس به Pain Hustlers

نتفلیکس با استفاده از رسانه‌های اجتماعی، اولین پوستر شخصیت‌ها را برای Pain Hustlers پاییز امسال به اشتراک گذاشته است. پیت برنر با بازی کریس ایوانز در حالی که یک کارت ویزیت با عنوان فیلم در دست دارد. یک کت و شلوار کامل با کراوات گشاد پوشیده است.  لیزا دریک با بازی امیلی بلانت، گوشواره‌های حلقه‌ای و گردن‌بندی با Pain Hustlers را به گردن دارد.

فراتر از پوسترهای شخصیت ها، نتفلیکس یکسری از تصاویر را از فیلم را منتشر کرد. شخصیت های کاترین اوهارا، اندی گارسیا و آمیت شاه را می توانید در تصاویر ببینید.

پس از اکران جهانی خود در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو، Pain Hustlers در 20 اکتبر اکران محدودی را دریافت خواهد کرد. Pain Hustlers دوشنبه هفته آینده، 11 سپتامبر در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو نمایش داده می شود و در 27 اکتبر از نتفلیکس پخش می شود.

در ادامه می توانید اولین تصاویر و پوسترهای فیلم Pain Hustlers را مشاهده نمایید.

پوسترهای فیلم Pain Hustlers پوسترهای فیلم Pain Hustlers پوسترهای فیلم Pain Hustlers پوسترهای فیلم Pain Hustlers پوسترهای فیلم Pain Hustlers

منبع Comicbook

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =