تشویق هشت دقیقه ای فیلم May December در جشنواره کن

فیلم May December در جشنواره کن

تاد هینز شنبه شب با آخرین فیلم خود به جشنواره فیلم کن بازگشت و فیلم May December در جشنواره کن هشت دقیقه به صورت ایستاده مورد تشویق قرار گرفت. ملودرام پیچیده با بازی ناتالی پورتمن و جولیان مور هشت دقیقه در سالن بزرگ تئاتر لومیر تشویق شد.

نمایش فیلم بعد از تقریبا 40 دقیقه تاخیر به دلیل شروع دیرهنگام فیلمی قبلی، دیرhttps://movie21.ir/killers-of-the-flower-moon-cannes-standing-ovation-scorsese-dicaprio/ شروع شد. یعنی Killers of the Flower Moon مارتین اسکورسیزی. به همین دلیل جمعیت کمی خسته بودند.

استقبال مشتاقانه در بزرگترین سالن کن با نمایش همزمان مطبوعات در تئاتر دبوسی مجاور، که در آن تشویق های زیادی به راه افتاد یک شاهکار نادر مطبوعاتی بود.

هینز درباره فیلم May December در جشنواره کن و خطاب به مخاطبان لومیر در حالی که بین پورتمن و مور ایستاده بود، گفت: “ساخت این فیلم بسیار خوشحال کننده بود. ما آن را در 23 روز در ساوانا فیلمبرداری کردیم.همکاری کامل همه لازم بود تا این امکان فراهم شود.”

فیلم May December در جشنواره کن

داستان فیلم

این فیلم داستان دو زن را در دو مرحله از زندگی خود تعریف می کند. چرخشی دردناک به گذشته برای ستاره دهه های گذشته که می‌خواهد ورق را برگرداند. با جستجوی صادقانه و خطرناک برای حقیقت از سوی یک ستاره هالیوود مواجه شد. بین این دو، شخصیت مرد جو (چارلز ملتتون) به طرز ماهرانه ای رشته هایی را بین بازیگران زن می بافد.

هینز یکی از اعضای عادی کن است. آخرین فیلم او در اینجا Velvet Underground در سال 2021 بود که خارج از رقابت به نمایش درآمد و قبل از آن با فیلم هایی مانند Wonderstruck در سال 2017، Carol در سال 2015 و معدن طلای مخملی در سال 1998 شرکت کردند. کارول به ویژه جایزه بهترین بازیگر زن در کن را برای رونی مارا به دست آورد. او بعداً مانند کیت بلانشت، نامزد جایزه اسکار شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =