کریس ایوانز و امیلی بلانت در اولین تریلر Pain Hustlers

نتفلیکس نخستین تریلر فیلم Pain Hustlers با بازی کریس ایوانز و امیلی بلانت را منتشر کرد. دیوید ییتس کارگردان چهار قسمت پایانی از مجموعه فیلم های Harry Potter و کارگردان مجموعه فیلم های Fantastic Beasts کارگردان این فیلم است.

امیلی بلانت بعد از فیلم اوپنهایمر اکنون در مرکز یک توطئه جنایتکارانه در اولین تریلر رسمی نتفلیکس “Pain Hustlers” قرار دارد. فیلم کلاهبرداران درد قرار است پس از نمایش در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 27 اکتبر در سرویس استریم پخش شود.

به عنوان مادری که برای حمایت از دخترش تلاش می کند، لیزا دریک (با بازی بلانت) به دنبال جریان جدیدی از درآمد است تا بتواند زندگی خود را تغییر دهد. وقتی لیزا در یک استارت آپ داروسازی مشغول به کار شد، به نظر می رسد همه چیز برای لیزا خوب پیش می رود. با این حال، او نمی‌داند. که شرکت ورشکسته است. و یک تجارت غیرقانونی تمام عیار دارد. و به سرعت خود را در میانه یک طرح دزدی گیر کرده است.

سوداگران درد، بر اساس مقاله ایوان هیوز در نیویورک تایمز به همین نام است. این فیلم حول محور لیزا دریک (امیلی بلانت) می‌باشد. کسی که برای یک زندگی بهتر برای خود و دختر خردسالش، ترک تحصیل کرده. و در یک مرکز داروسازی ورشکسته شده مشغول به کار می‌شود. نبوغ و جسارت لیزا دریک در ادامه باعث می‌شود تا او در شغل خود پیشرفت کرده و ناخواسته وارد ماجراهای مرگ‌باری شود.

بلانت، کریس ایوانز، اندی گارسیا، کاترین اوهارا، جی دوپلاس، برایان دارسی جیمز و کلویی کلمن بازیگران فیلم هستند.

در ادامه تریلر رسمی فیلم Pain Hustlers را تماشا کنید.

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =