باکس آفیس: افتتاحیه 19 میلیون دلاری فیلم Don’t Worry Darling

فیلم Don't Worry Darling

فیلم « Don’t Worry Darling» توانست در اخر هفته حدود 20میلیون دلار فروش داشته باشد. البته فروش این فیلم  روز شنبه نسبت به روز جمعه افت -39 درصدی را تجربه کرد. به طور معمول فیلم هایی که در آن ها نقش اول یک زن باشد چنین افت و کاهش فروشی را تجربه می کنند. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

با این وجود جف گلدشتاین، رئیس توزیع داخلی برادران وارنر امروز صبح گفت: ما همچنان به بازگرداندن مخاطبان غیرسنتی به سینماها با فیلمی که عمدتاً زنانه است، ادامه می‌دهیم. ثابت می‌کنیم که مخاطبان از هر نوع باشند باز هم مایلند که یه سینما بازگردند.

فیلم Don't Worry Darling

برادران وارنر انظار داشتند در آمد افتتاحیه فیلم « Don’t Worry Darling» حدود 17 میلیون دلار باشد. این مبلغ در کنار هزینه تولید فیلم با 35 میلیون دلار یک عدد منطقی بود. اما حال با درآمد 19 میلیون دلاری یک درآمد رضایت بخش برای برادران وارنر ایجاد شده است.

5 شهر برتر فروش فیلم Don’t Worry Darling

لس آنجلس با حدود 10 درصد از سهم بازار آخر هفته بهترین بازار برای « Don’t Worry Darling» بود و پس از آن نیویورک با حدود 8 درصد در جایگاه دوم قرار گرفت. با نتایج خوب از دالاس، سانفرانسیسکو، شیکاگو، بوستون، واشنگتن دی سی، فیلادلفیا، فینیکس و تورنتو. 5 مکان برتر تا به امروز عبارتند از:

1. AMC Century City 80,267 دلار

2. AMC Burbank 65,749 دلار

3. AMC Lincoln Square New York 65,639 دلار

4. AMC Boston Common 64,278 دلار

5. AMC Grove 52، لس آنجلس 66 هزار دلار

فیلم Don't Worry Darling

اکران مجدد آواتار

در رابطه با اکران مجدد آواتار دیزنی گزارش می دهد که 56 درصد از خریداران بلیت ها مردان و 54 درصد بین 18 تا 34 سال حضور دارند. دلیل اکران مجدد این است که مخاطبان را دوباره در مورد فیلم سه بعدی هیجان زده کند. کاری که جیمز کامرون در سال 2009 انجام داد. اگرچه این قالب به عنوان یک انتخاب اصلی برای فیلم های پرفروش امروزی کمتر مورد استفاده قرار می گردد. انتظار می‌رود آواتار2 دوباره به طرفداران انرژی ببخشد. آواتار با 2.88 میلیارد دلار همچنان پرفروش ترین فیلم تاریخ در سراسر جهان است. Avengers: Endgame با 2.79 میلیارد دلار در رتبه دوم قرار دارد.

شرکت تجزیه و تحلیل باکس آفیس EntTelligence گزارش می‌دهد که میانگین قیمت بلیت «نگران نباش عزیزم» ۱۱.۶۷ دلار، قیمت بلیت «زن پادشاه» با ۱۱.۱۳ دلار و آواتار با ۱۵.۵۱ میلیون دلار است. که آواتار به دلیل اینکه به فرمت‌های سه بعدی و ممتاز اکران می شود. کمی گران تر است.. نگران نباش عزیزم 1.4 میلیون پذیرش داشت.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دوازده =