قرار عاشقانه کرنان شیپکا با جان میر دوست پسر سابق سوئیفت

کرنان شیپکا

جان میر 45 ساله خواننده و کرنان شیپکا 22 ساله بازیگر در روز یکشنبه 6 نوامبر در یک قرار شام در رستوران دیده شدند. این دو نفر به صورت جداگانه وارد غذاخوری سانتا شدند. این زوج چهار ساعت را در رستوران گذراندند و طبق گفته مردم جان حتی اواخر عصر شروع به خواندن کرد.

وقتی جان رسید یک ژاکت گرم و مشکی، همراه با شلوار خاکستری و کفش های ورزشی سفید به تن داشت. کرنان شیپکا یک کت زغالی بلند و مشکی، دامن مشکی و یک جفت بوت مشکی بلند به تن داشت. اولین باری نبود که جان و کرنان با هم دیده می شدند. جان در ماه فوریه در بار برج Sunset Strip با این بازیگر دیده شده بود.

کرنان شیپکا    کرنان شیپکا

تاریخ شام تقریباً دو هفته پس از آن بود که تیلور سوئیفت دوست دختر سابق جان، آخرین آلبومش Midnights را در 21 اکتبر منتشر کرد و توانست جایگاه اول بهترین آلبوم را کسب کند. مدت کوتاهی پس از انتشار آلبوم طرفداران خواننده «Anti-Hero» به سرعت شروع به گمانه زنی کردند که آهنگ «Would’ve» Could’ve Should’ve» به عاشقانه‌اش با جان اشاره کرد. تیلور همچنین در آهنگ Speak Now خود درباره جان خواند.

اما جان تنها اِکسی نیست که در آهنگ ها به نام او اشاره شده. طرفداران به نظریه پردازی خود ادامه دادند که آهنگ « High Infidelity» اشاره ای به کالوین هریس دارد. تیلورهمچنین به نام دوست پسر شش ساله‌اش جو آلوین در آهنگ افتتاحیه «Lavender Haze» اشاره کرد.

منبع Hollywoodlife

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =