تریلر فیلم The Perfect Find در ژانر کمدی

تریلر فیلم The Perfect Find

تریلر فیلم The Perfect Find منتشر شد.The Perfect Find یک فیلم کمدی رمانتیک آمریکایی به نویسندگی لی داونپورت و کارگردانی نوما پریر است. بر اساس کتابی به همین نام اثر تیا ویلیامز ساخته شده است. جینا تورس، کیت پاورز و گابریل یونیون بازیگران اصلی این فیلم هستند که یکی از تهیه کنندگان این فیلم است.

در 16 دسامبر 2020 انتخاب کیت پاورز به عنوان رهبر اتحادیه اعلام شد. در 2 مارس 2021، Niecy Nash به عنوان یکی از بازیگران اصلی معرفی شد.  اما در 18 ژوئن 2021، اعلام شد که جینا تورس به دلیل درگیری های برنامه ریزی جایگزین Nash شده است. لا لا آنتونی، جانت هوبرت و آیشا هیندز در 23 ژوئن 2021 معرفی شدند.

فیلمبرداری قرار بود در سال 2019 آغاز شود. با این حال، برنامه های فیلم برای شروع در ژوئن 2021 در شهرستان هادسون، نیوجرسی تغییر کرد و قرار است در اوت به پایان برسد. فیلمبرداری هفته 19 جولای 2021 در نیویورک، در ناحیه منهتن آغاز شد. مکان‌های فیلمبرداری اضافی شامل نیوآرک و جرسی سیتی، نیوجرسی بود.

 

داستان فیلم

جنا جونز چهل ساله یک تغییر حرفه ای به دنیای روزنامه نگاری زیبایی ایجاد می کند. او وقتی متوجه می‌شود که دارسی دیوانه‌اش رئیس اوست، با مشکلاتی مواجه می‌شود و به زودی با پسر دارسی، اریک، فیلمبردار شرکت، رابطه برقرار می‌کند.

The Perfect Find قرار است در ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳ توسط نتفلیکس منتشر شود.

تریلر فیلم The Perfect Find :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هفده =