کیم کارداشیان از صداپیشگی تا ورود به دنیای مارول

کیم کارداشیان

ستاره “Keeping up With the Kardashians” در مصاحبه‌ جدید گفته که اگر کار «سرگرم‌کننده» مانند فیلم‌های مارول پیش بیاید. به دنبال بازی در این سبک فیلم ها و ورود به سینما است.

کارداشیان 41 ساله به مجله Interview گفت: شاید بازی در یک فیلم مارول جالب و هیجان انگیز باشد. خیلی پیگیر بازی در فیلم و ورود به سینما نیستم. اما اگر پیشنهادی باشد و یا نقشی در دنیای مارول پیشنهاد شود.  بدون شک آن را می پذریم زیرا سرگرم کننده است.

کارداشیان علاوه بر اینکه یک ستاره برنامه تلویزیونی یا رئالیتی شو است. برند لباس‌ شخصی خود یعنی Skims را تأسیس کرده است. دارای مدرک قانونی برای خط آرایش SKKN است. در یک فیلم درام در سال 2013 در نقش تایلر پری با عنوان «اعترافات یک مشاور ازدواج» نیز ایفای نقش نموده است.

کیم کارداشیان

کارداشیان همچنین در آگوست 2021 در انیمیشنی به نام گشت پنجه ای که در ایران به نام سگ های نگهبان معروف است، کار صداپیشگی انجام داده است. در حال حاضر در حال ضبط قسمت های بعدی گشت پنجه ای است.

کیم می گوید: بچه‌های من عاشق پاترول یا همان گشت پنجه ای هستند. بنابراین باعث افتخار من است که یکی از صداپیشه های کاراکترها من باشم. آن‌ها خیلی هیجان‌زده هستند» شاید کارداشیان هنوز نتوانسته گیشه را از آن خود نماید. اما با منتشر شدن عکس هایش و اخبار سلبریتی همیشه توانسته رکورد بازدیدهای مختلف در اینترنت را بکشند.

در گذشته افراد بسیاری به دنیای مارول وارد شده اند که نقش های کوتاه و نه چندان تاثیرگذار داشته اند. حال باید دید کیم موفق می تواند وارد دنیای مارول شود و یا خیر.

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شش =