احتمال حضور سال گودمن در دنیای مارول

سال گودمن

Better Call Saul به عنوان یکی از بهترین برنامه های تلویزیونی در سال های اخیر مورد توجه قرارگرفت. بازیگر اصلی آن باب ادنکیرک با توجه به تصویری که از یک وکیل جنایتکار به نام سال گودمن نشان می دهد مورد تحسین قرار گرفته است.

در فضای سرگرمی امروزی محبوبیت او یک سوال بزرگ را در ذهن همه ایجاد می کند: چه زمانی استودیوی مارول می تواند استعدادهای او را کشف کند؟ و اگر این کار را انجام دادند، او می تواند نقش چه کسی را بازی کند؟

طبق یک گزارش جدید مارول ممکن است نقش را برای این بازیگر انتخاب کرده باشد و به نظر می‌رسد که ارتباطی با سریال مرد شگفت‌انگیز که اخیراً معرفی‌شده، داشته باشد.

سال گودمن

مرد شگفت انگیز MCU ممکن است به تازگی نماینده خود را پیدا کرده باشد.

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 مارول به دنبال استخدام Better Call’s Saul’s Bob Odenkirk در یک نقش کلیدی برای سریال مرد شگفت انگیز است. که اخیراً یحیی عبدالمتین دوم برای این نقش انتخاب شده است. به احتمال زیاد نقش در نظر گرفته شده برایباب نقش نیل سارویان است.

BigScreenLeaks یکی از منابع داخلی نیز از ادعای Illuminerdi حمایت کرد و اشاره کرد که چگونه شنیده‌اند که نام او دو هفته پیش در ترکیب وجود دارد. منبع موثق دیگر KC Walsh نیز از همین گزارش حمایت کرد.

.

ادنکیرک بهترین مرد برای این شغل است

برای کسانی که نمی‌دانند نیل سارویان کیست و در کمیک ها چه نقشی دارد باید گفت او دقیقاً همان چیزی است که می‌توان انتظار داشت یک مامور اغراق‌آمیز. او نماینده مرد شگفت‌انگیز است. او به خاطر پیشروی بیش از حد در بسیاری از مواقع معروف است.. این عادت منجر به کشته شدن او در کمیک های اصلی می شود.

طرفداران چیزی شبیه به سال گودمن در دنیای سینمایی مارول خواهند داشت که صادقانه بگویم او کاملاً برای این نقش مناسب است. حالا که استودیو مارول به طور بالقوه ادنکیرک را وارد MCU کرده است. چه زمانی این کار را برای برایان کرانستون انجام خواهد داد؟

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هشت =