جولی بوون؛ من در گذشته “عاشق یک زن” بودم

جولی بوون

جولی بوون گفت که یک بار عاشق زنی شده است علیرغم اینکه خود را دگرجنس‌گرا توصیف می‌کند. “من دگرجنس گرا هستم. من همیشه همین طور بوده ام. بازیگر «خانواده مدرن» در جدیدترین قسمت پادکست خود گفت: با اینکه دگرجنس گرا هستم اما مدتی عاشق زنی بودم. ولی او مرا دوست نداشت.

بوون 52 ساله ادامه داد: «طرف مقابل من زنان را دوست داشت. اما من را به این شکلی که هستم دوست نداشت. “این موضوع هرگز مطرح نشد. بنابراین هرگز مجبور نشدم مفهوم خود را از تمایلات جنسی خود به چالش بکشم.”

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 بوون پس از بیش از 13 سال زندگی مشترک در فوریه 2018 در خواست طلاق داد و از همسرش اسکات فیلیپس جدا شد.

جولی بوون

اعتراف این بازیگر پس از آن اتفاق افتاد که بکا تیلی ستاره 34 ساله گفت: جدا شدن و بیرون آمدن از هر چیزی می تواند یک تجربه استرس آور و سخت باشد. همچنین گفت: “امیدوارم روزی مردم نباشند این تجربیات ناخوشایند را تحمل کنند. زیرا باعث استرس و اضافه وزن می شود. زندگی در حال حاضر واقعاً سخت است. عاشق شدن باید یک چیز طبیعی و زیبا باشد که مردم نباید مجبور باشند برای کسی توضیح دهند.»

جولی بوون که نقش کلر دانفی را در “خانواده مدرن” بازی کرد. خاطرنشان کرد که وقتی مردم از دیگران می خواهند “خودشان را شناسایی کنند”، اغلب در مورد ترجیحات جنسی او می پرسند.

او توضیح داد: «چیزی که مربوط به بدن شماست تنها به خوذد شما ارتباط دارد. نباید اجازه دهید مردم به خاطر این موضوع شما را قضاوت کنند.»

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دوازده =