آسیب دیدگی جرمی رنر؛ شرایط بحرانی جرمی پس از حادثه برف روبی

آسیب دیدگی جرمی رنر

بر اساس بیانیه ای که توسط نمایندگان او منتشر شد. جرمی رنر بازیگر MCU در حین برف روبی دچار حادثه شده است. آسیب دیدگی جرمی رنر جدی است و باعث ایجاد وضعیت بحرانی برای او شده اما به گفته پزشکان حال عمومی اون در وضعیت پایدار قرار دارد.

رنر بیشتر برای بازی در نقش کلینت بارتون با نام مستعار هاکای در دنیای سینمایی مارول شناخته شده است. اخیراً او در مینی‌سریال 2021 + Disney Hawkeye ظاهر شد. همچنین در سریال شهردار کینگ‌تاون به کارگردانی تیلور شریدان Paramount+ نیز به ایفای نقش پرداخت. فصل دوم سریال قرار است اواخر این ماه در سرویس استریم پخش شود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 رنر در روز یکشنبه در تعطیلات سال نو مشغول برف روبی بود که این حادثه برای او اتفاق افتاد. مکان دقیق حادثه هنوز فاش نشده است. اما نشانه ها حاکی از آسیب دیدگی جرمی رنر در نزدیکی خانه اش در نوادا است. این منطقه با بارش شدید برف در شنبه شب مواجه شد که بسیاری از مسیرها را مسدود کرده بود. جزئیات بیشتر در حال حاضر ارائه نشده است. اما نماینده این بازیگر بیانیه ای صادر کرد و گفت:

“ما تأیید کنیم که جرمی در شرایط بحرانی اما پایدار قرار دارد و جراحات جدی پس از تجربه یک تصادف ناگهانی هنگام برف روبی اوایل امروز برای او ایجاد شده است. خانواده‌اش همراه او هستند. جرمی در حال حاضر تحت مراقبت های ویژه قرار دارد.”

آسیب دیدگی جرمی رنر

پروژه های آینده جرمی رنر

بدون شک پس از بهبودی جرمی جزئیات بیشتری در مورد وضعیت او فاش خواهد شد. اما در حال حاضر جرمی پروژه هایی را برای سال 2023 در برنامه کاری خود دارد. از جمله کارهای او فصل 2 شهردار کینگ‌تاون است که قرار است در 15 ژانویه آغاز شود. او همچنین در پروژه‌ای بدون عنوان درباره سازندگان OxyContin بازی خواهد کرد و سریال جدید دیزنی + با عنوان Rennervations را منتشر خواهد کرد. همچنین ممکن است جرمی به فرانچایزهای مطرح نیز بازگردد باید دید مدت زمان بهبودی آسیب دیدگی جرمی رنر چقدر خواهد بود.

یکی از برجسته ترین کارهای MCU جرمی Hawkeye است که از سال 2011 تا به حال در این نقش ظاهر شده است. Hawkeye از Disney+ یکی از بزرگترین پروژه ها بود که در اختیار جرمی قرار گرفت.

این سریال شخصیت محبوب کمیک کیت بیشاپ (هیلی استاینفلد) را معرفی کرد که تقریبا نقش دستیار Hawkeye را به عهده می گیرد. در حال حاضر، نه رنر و نه استاینفلد پیشنهاد هیچ پروژه دیگری از مارول را ندارند. با این حال هیچ بازیگر جدیدی برای بازی در نقش هاکای تا به حال انتخاب نشده است. همین موضوع می تواند باعث شود که احتمال بازگشت جرمی قوت پیدا کند.

آسیب دیدگی جرمی رنر

بازگشت جرمی به مارول

 یکی از زمان هایی که می توان به بازگشت جرمی در نقش هاکای امید داشت در سال 2025 Avengers: The Kang Dynasty و فیلم بعدی آن در سال 2026، Avengers: Secret Wars است. به نظر می‌رسد این فیلم‌ها بازیگران بزرگی متشکل از شخصیت‌های شناخته‌شده را جمع‌آوری می‌کنند و Renner’s Hawkeye می‌تواند در میان آنها باشد.

جدا از MCU رنر در دو فیلم Mission: Impossible نیز ظاهر شده است. رنر با بازی در نقش تحلیلگر ویلیام برانت در دو فیلم Ghost Protocol و Rogue Nation، نقشی مهمی در این فرنچایز اکشن ایفا کرد. در حالی که هنوز حضور او در Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One امسال تایید نشده است. اما ممکن است جرمی در این فرانچایزها حضور داشته باشد.

پروژه دو قسمتی Dead Reckoning به‌عنوان یک نوع پایانی برای فرنچایز در نظر گرفته شده است. با این حال تمام این صحبت ها و زمانبندی ها تنها یکسری حدس و گمان هستند. هیچ جزئیاتی در مورد نقش ها و کاراکترها و فیلم ها منتشر نشده است. اما در حال حاضر مهمترین چیز این است که آسیب دیدگی جرمی رنر بهبود پیدا کند و او به جمع گرم خانواده اش بازگردد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =