فیلم Enola Holmes 3 توسط نتفلیکس ساخته خواهد شد

فیلم Enola Holmes 3

نتفلیکس در حال کار بر روی فیلمنامه ای برای فیلم Enola Holmes 3 با بازی میلی بابی براون است. انولا هولمز 2 داستان زیادی برای گفتن این شخصیت باقی گذاشت و نتفلیکس برای ادامه آن هیجان زده است. در این فیلم همچنین هنری کاویل در نقش کارآگاه معروف شرلوک هلمز بازی می کند.

استوبر که پخش کننده این فیلم است در جدیدترین مصاحبه خود گفت به وجود میلی بابی براون بسیار افتخار می کند و آنها از ادامه دادن داستان انولا با او هیجان زده هستند و می گویند:

“می دانید، او برای ما یک ستاره بزرگ است. منظورم این است که واضح است که بازی او در سریال Stranger Things برای ما بسیار مهم است. و تماشای رشد او به عنوان یک بازیگر در این مجموعه ما را به وجود می آورد. ما در بهار فیلمی به نام Damsel با او داریم که من” من واقعاً از اکران آن هیجان زده هستم. کاراکتر او در فیلم هولمز به طرز عجیبی انعطاف پذیر است. بدیهی است که برادران وارنر با داونی و جود لاو کار باورنکردنی انجام دادند (سری فیلم های شرلوک هلمز با بازی رابرت داونی جونیور). اما فکر می کنیم حضور میلی می تواند بعد دیگری از سری فیلم های شرلوک هلمز را نمایان کند.”

فیلم Enola Holmes 3

«Enola Holmes 3» درباره چیست؟

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 با توجه به اینکه فیلمنامه هنوز در دست ساخت است، واضح است که اطلاعات زیادی درباره فیلم Enola Holmes 3 نداریم. اما با توجه به جایی که Enola Holmes 2 متوقف شد. هنوز داستان های زیادی برای گفتن باقی مانده است. در واقع به نظر می رسد که ماجراجویی های انولا در لندن تازه شروع شده است. وقتی فیلم دوم تمام شد. انولا یک دفتر جدید در لندن را برای آژانس کارآگاهی در حال رشد خود در پشت استودیوی جیو جیتسو ادیت (سوزان ووکوما) باز کرد.

در مورد برادر بزرگتر بدخلق او، شرلوک هلمز معروف (هنری کویل) او اکنون یک همخانه جدید به شکل دکتر جان واتسون (هیمش پاتل) دارد. و معروف ترین دشمن او موریارتی (شارون دانکن بروستر) از دست پلیس فرار کرده و آزاد است. در مورد اینکه چگونه همه اینها در دنیای نتفلیکس هلمز انجام می شود، فقط زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شانزده =