مراحل پیش تولید قسمت سوم فیلم Now You See Me چه زمانی آغاز می شود؟

قسمت سوم فیلم Now You See Me

با توجه به محبوبیت این فیلم در دو قسمت گذشته به نظر می رسد عوامل فیلم برای ساخت قسمت سوم فیلم Now You See Me دست به کار شده اند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اولین صدای قسمت سوم فیلم Now You See Me که فراتر از دو فیلم بود. قبل از اکران Now You See Me 2 ظاهر شد. کمی بیش از یک سال قبل از نمایش این دنباله اولیه رئیس Lionsgate (استودیو مسئول فرنچایز) تایید کرد که فیلم Now You See Me برای سومین بار در راه است. در حال حاضر نیز گفته می شود مراحل پیش تولید فیلم 3 Now You See Me با بازی مورگان فریمن و مارک رافلو آغاز شده است.

قسمت سوم فیلم Now You See Me

اکران قسمت دوم

در ژوئن 2016، Now You See Me 2 در سینماها شروع به کار کرد و به کسب و کار خوب خود ادامه داد و 330 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت. در مجموع باکس آفیس بسیار خوبی داشت و به اندازه ای بود که نشان دهد قسمت های بیشتری از Now You See Me در نهایت به طرز جادویی در سینماها ظاهر می شود.

با این حال در سال‌های پس از Now You See Me 2 اخبار کمی در مورد ادامه آن وجود داشت. شایعات گاه به گاه در مورد بازیگران بزرگی که ظاهراً برای این فیلم قرارداد می‌بندند، به گوش می‌رسید. اما هیچ‌کدام از آن‌ها ارزش یا مشروعیت واقعی نداشتند. در اوایل سال 2020 لاینزگیت فیلمنامه‌نویسی را استخدام کرد تا فیلمنامه‌ای را برای قسمت سوم فیلم Now You See Me تهیه کند. در حالی که روبن فلیشر کارگردان Uncharted برای هدایت این قسمت در سپتامبر 2022 استخدام شد. با این حال هیچ حرکت دیگری در این پروژه وجود نداشته است.

قسمت سوم فیلم Now You See Me

چرا واقعیت بخشیدن به “Now You See Me 3” بسیار دشوار است؟

احتمالاً بزرگترین مقصر پشت این که چرا Now You See Me 3 هرگز اتفاق نیفتاده است. به خاطر بازیگران این فرنچایز است. دو فیلم اصلی توسط گروهی عجیب از بازیگران مختلف از وودی هارلسون تا جسی آیزنبرگ و لیزی کاپلان ساخته شدند. از سال 2016 همه این بازیگران به‌طور باورنکردنی مشغول بوده‌اند. با این حال این فقط بازیگران نیستند که از اجرا شدن Now You See Me 3 جلوگیری کرده اند. این پروژه همچنین احتمالاً با نگرانی هایی مبنی بر اینکه Now You See Me 2 به اندازه کافی بزرگ است که دنباله دیگری را تضمین کند، گرفتار شده است. گردآوری مجدد آن گروه پر ستاره و یا قرار دادن آنها در محلی مجلل که در دو اثر اول این فرنچایز غالب بود، ارزان نیست.

.

افزایش هزینه ها

با افزایش هزینه‌های بالقوه بزرگ برای Now You See Me 3، مدیران لاینزگیت بدون شک در مورد اینکه آیا صرف این همه پول نقد برای دنباله‌ای برای یک فیلم هفت ساله منطقی است یا خیر دچار تردید شده اند. بعلاوه چین 97.1 میلیون دلار به بازی بین المللی Now You See Me 2 کمک کرد. با توجه به اینکه تماشاگران سینمای چین در سال‌های اخیر تا حد زیادی از فیلم‌های پرفروش آمریکایی اجتناب کرده‌اند. این روزها برای یک فیلم بالقوه سوم تردید وجود دارد.

شاید روزی Now You See Me 3 روشنایی روز را ببیند. شاید حتی با حضور بازیگران اصلی آن این فیلم ساخته شود هر چند به نظر بعید میرسد. هر روز که می گذرد شانس این که این دنباله به واقعیت تبدیل شود، کمتر و باریک تر به نظر می رسد. و Now You See Me 2 بیشتر و بیشتر در گذشته فرو می رود. شاید بتوان از همه این آشفتگی های پیرامون Now You See Me 3 جلوگیری کرد اگر فقط Now You See Me 2 به درستی پیش می رفت. مطمئناً نمی توانست به شانس این فرنچایز برای طول عمر آسیب برساند.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 19 =