فرنچایز فیلم Fall در راه است؛ دو دنباله برای Fall ساخته خواهد شد

فرنچایز فیلم Fall

Fall فیلم هیجان انگیز به کارگردانی اسکات مان تبدیل به یک سه گانه با دو دنباله در دست ساخت خواهد شد. این فیلم در باکس آفیس طوفان به پا کرد و به دلیل کارگردانی و بازی هایش مورد تحسین قرار گرفت. و حالا قرار است طرفداران با فرنچایز فیلم Fall رو به رو شوند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 مان تهیه کننده فرنچایز فیلم Fall و نویسنده و کارگردان فیلم سوم خواهد بود. شخصیت‌های بازگشته و شخصیت‌های جدید در موقعیت‌های وحشتناکی گرفتار خواهند شد و کارولین گریس کوری احتمالاً نقش خود یعنی بکی را ایفا خواهد کرد.

فرنچایز فیلم Fall به دلیل کارگردانی، اجراها، و پیچ و خم های مداوم که حس ترس و هیجان را به بیننده القا می کند بدون شک جزء آثار ماندگار خواهد شد. بازی ویرجینیا گاردنر بسیار چشمگیر بود و نقدهای مثبتی را دریافت کرد. فیلمبرداری Fall 2 قرار است در ژوئن 2024 شروع شود.

فرنچایز فیلم Fall

ساخت فرنچایز

یکی از بهترین سورپرایزهای سال گذشته فیلم مهیج بقای Fall به کارگردانی اسکات مان بود. این فیلم با بازی کارولین گریس کری (شزم!) و ویرجینیا گاردنر (هالووین) در باکس آفیس طوفانی شد. اوایل سال جاری فاش شد که دنباله ای برای این فیلم در دست ساخت است. اما اکنون تایید شده است که پاییز رسما به سه گانه تبدیل خواهد شد. دو دنباله در راه است.

مان این دو دنباله  را برای استودیو کپستون تولید خواهد کرد. علاوه بر این او در نویسندگی و کارگردانی فیلم سوم همکاری خواهد کرد. این فیلم دارای شخصیت های قبلی و همچنین شخصیت های جدیدی خواهد بود که به ناچار در یک موقعیت وخیم به دام می افتند. هیچ صحبت رسمی در مورد اینکه چه بازیگری برای بازی در این فیلم برمی گردد وجود ندارد. اما با توجه به اینکه بکی از فیلم اول جان سالم به در برده بود. مطمئناً کری دوباره نقش خود را در نقش بکی بازی خواهد کرد. در فیلم بکی و دوست جسورش شیلو (گاردنر) به بالای یک برج 2000 فوتی در میانه ناکجاآباد صعود کردند. اما درگیر یک حادثه شدند. در همین جا بود که غریزه بقا در آنها شروع به کار کرد. اما با این وجود همه چیز آن طور که می خواستند پیش نرفت.

فرنچایز فیلم Fall

بازگشت بازیگران

چیزی که Fall را به یک فیلم برجسته تبدیل کرد کارگردانی و بازی های درخشان آن بود. مان این حس را ایجاد کرد که انگار با شخصیت هایی که در آن برج از جان خود دفاع می کنند گیر کرده اید. اگر از ارتفاع می ترسید. این فیلم به یک کابوس ترس آور برای شما تبدیل می شود. در غیر این صورت احساس سرگیجه در سرتاسر فیلم به بهترین شکل ممکن عذاب آور بود. پیچ و تاب های مداوم نیز باعث ترس و وحشت بیشتر می شود . سپس اجراهای کری و گاردنر که شما را وادار می کند هر دقیقه از فیلم را به دلیل استرس به صورت ایستاده دنبال کنید. دوستی کاراکترها و چرخش‌های مداوم برای حفظ تعادل آن‌ها همگی باعث ایجاد حس هیجان در مخاطب می شوند. کری به ویژه نشان داد که چرا به استعداد او در هالیوود توجهی نشده است و توانست خود را با این فیلم مطرح کند. به همین دلیل، دیدن شخصیت او در صورتی که واقعاً او را برای فیلم‌های جدید بازگردانند، هیجان‌انگیز خواهد بود.

هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم مشخص نشده است. اما قرار است فیلمبرداری Fall 2 در ژوئن 2024 آغاز شود. مان هنگام صحبت در مورد هیجان خود برای این فیلم ها گفت: “من از ادامه سفر Fall و بردن آن به سطح بعدی هیجان زده هستم. ما یک تجربه سینمایی واقعاً ویژه برنامه‌ریزی کرده‌ایم و از تهیه‌کنندگان همکارم برای حمایت از این چشم‌انداز بی‌نهایت سپاسگزارم. من همچنین از کار با همکاران جدید و همچنین اتحاد مجدد با گروه اصلی هیجان‌زده هستم. و بدیهی است که نمی‌توانم صبر کنم تا برای فیلمبرداری هزاران فوتی برگردم.”

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + ده =