تریلر فصل دوم سریال How I Met Your Father با بازی هیلاری داف

فصل دوم سریال How I Met Your Father

تریلر فصل دوم سریال How I Met Your Father منتشر شد. How I Met Your Father یک کمدی آمریکایی است که توسط آیزاک آپتاکر و الیزابت برگر ساخته شده است و در 18 ژانویه 2022 در Hulu پخش شد. این یک نسخه فرعی از How I Met Your Mother است. در این سریال هیلاری داف، کریستوفر لاول، فرانسیا رایسا، سورج شارما، تام اینسلی، تین تران و کیم کاترال به ایفای نقش پرداخته اند. شخصیت اصلی سوفی (داف) و گروه دوستانش را در منهتن دنبال می‌کند.

سوفی در سال 2050، وقایعی را که پس از ملاقات با پدر تو در ژانویه 2022 رخ داد. برای پسرش بازگو می‌کند و در نهایت چگونه او را به دست آوردند. فصل اول این سریال در تاریخ ۱۸ ژانویه سال ۲۰۲۲ پخش خودش را آغاز کرد. این سریال تا این لحظه در سایت «آی‌ام‌دی‌بی» موفق شده است که امتیاز ۵٫۵ از ۱۰ را بگیرد. هرچند که این امتیاز مقداری پایین است اما ممکن است این سریال بتواند در فصل دومـش نظر مخاطبین را عوض کند و امتیاز بالاتری را دریافت کند. سریال قرار است در تاریخ 24 ژانویه 2023 منتشر شود.

 

داستان سریال

داستان چگونه با پدرتان آشنا شدم در سال ۲۰۵۰ رخ می‌دهد و سوفی داستان چگونگی آشنایی با همسرش را برای پسرش بازگو می‌کند. در اینجا داستان به سال ۲۰۲۲ بازمی‌گردد و سوفی و دوستانش را به تصویر می‌کشد که در جستجوی عشق و شریک زندگی خود هستند.

تریلر فصل دوم سریال How I Met Your Father:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =