آخرین تریلر فصل دوم سریال Hunters با هنرنمایی آل پاچینو

تریلر فصل دوم سریال Hunters

آخرین تریلر فصل دوم سریال Hunters منتشر شد. Hunters یک مجموعه تلویزیونی درام توطئه آمیز آمریکایی است که توسط دیوید ویل ساخته شده است. اولین بار در 21 فوریه 2020 در Amazon Prime Video پخش شد. در آگوست 2020، سریال برای فصل دوم و آخر تمدید شد که قرار است در 13 ژانویه 2023 پخش شود.

فصل اول شکارچیان دارای 10 قسمت و هر قسمت حدود 50 دقیقه بود. فصل دوم شکارچیان از برنامه قبلی پیروی نمی کند و در عوض تنها هشت قسمت خواهد داشت. فیل آبراهام به عنوان کارگردان برای پنج قسمت در طول فصل، با اپیزودهایی که توسط دیوید جی روزن، داریا پولاتین، دیوید ویل، هیلی ز. بوستون، توری سامپسون، چارلی کاسلر، و تاتیانا سوارز-پیکو نوشته شده است، اعتبار دارد.

 

داستان سریال

درست مانند فصل اول، فصل دوم نیز با تمرکز بر دهه 1970 و برخی از پس زمینه های دهه 40، 50 و 60، نوید یک سفر هیجان انگیز را در طول دهه ها می دهد. شکارچیان در جستجوی نازی های بیشتری در سراسر اروپا هستند. به این امید که از طریق نازی ها به آدولف هیتلر برسند. شکارچیان برای جلوگیری از ظهور رایش چهارم دست به هر کاری می زنند. در تریلر اول سریال همچنین نماهایی از هیتلر را می بینیم که پیرتر به نظر می رسد و در آمریکای جنوبی مخفی شده است.

فصل 2 شکارچیان قرار است در روز جمعه، 13 ژانویه 2023 به Prime Video برسد. فصل 1 نیز در حال حاضر برای پخش در این سرویس در دسترس است.

تریلر فصل دوم سریال Hunters:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 19 =