جودی کومر زیباترین زن جهان شناخته شد

زیباترین زن جهان

نسبت طلایی زیبایی فی برای زنان در سراسر جهان منتشر شده است و جودی کومر برنده دو بار جایزه تلویزیونی آکادمی بریتانیا و برنده جایزه Primetime Emmy برنده مقام زیباترین زن جهان شد. در مطالعه ای که توسط جراحان خیابان هارلی انجام شد. بازیگر زن سریال Killing Eve، Free Guy و آخرین دوئل به عنوان زیباترین زن جهان از نظر ریاضی شناخته شده است. برای دانستن اینکه چه کسی به لیست 10 نفر برتر زیباترین زن جهان راه یافته با ما همراه باشید.

نسبت طلایی فی

طبق بررسی بخش اخبار سلبریتی مووی 21 نسبت طلایی یک معادله ریاضی بود که توسط یونانیان در تلاش برای اندازه گیری زیبایی ابداع شد. همچنین توسط لئوناردو داوینچی برای بدن مرد کامل انسان در اثر معروف خود مرد ویترویی استفاده شد. فرضیه این محاسبه این است که هر چه نسبت های صورت یا بدن به عدد 1.618 (Phi) نزدیکتر باشد فرد زیباتر است.

زیباترین زن جهان

همانطور که توسط DailyMail گزارش شده است. جودی کامر زیباترین شخصیت مشهور در جهان است که به عدد فی نزدیک تر است. بر اساس این گزارش چشم‌ها، ابروها، بینی، لب‌ها، چانه، فک و شکل صورت ستاره 29 ساله Killing Eve تحت نسبت طلایی زیبایی فی، 94.52 درصد دقیق است. پس از جودی، زندایا با 94.37 درصد در جایگاه دوم و بلا حدید با 94.35 در جایگاه سوم لیست قرار گرفتند.

این فهرست نسبت طلایی زیبایی فی با استفاده از آخرین تکنیک های نقشه برداری کامپیوتری توسط جراح زیبایی صورت خیابان معروف هارلی دکتر جولیان دی سیلوا گردآوری شده است. دی سیلوا مرکز جراحی زیبایی و پلاستیک پیشرفته صورت را در لندن اداره می کند. دی سیلوا در مورد اینکه جودی کامر برنده این نسبت ریاضی برای زیبایی است گفت: “او بالاترین خوانش کلی را برای موقعیت بینی و لب هایش با امتیاز 98.7٪ داشت. که تنها 1.3 درصد با شکل کامل فاصله دارد.»

او افزود: “جودی همچنین بالاترین امتیاز را برای عرض و طول بینی خود داشت. از نظر شکل لب ها و وضعیت چشم هایش نزدیک به بالا بود.” جراح که شکل کلی صورت او را “واقعا قوی” نامید. خاطرنشان کرد که او برای ابروها میانگین امتیاز 88٪ را به دست آورد. دکتر جولیان همچنین گفت که زندایا “نمرات برتر برای لب ها” را کسب کرده است. در حالی که بلا حدید بالاترین امتیاز را برای وضعیت چشم و همچنین چانه خود کسب کرده است. بیانسه از نظر فرم صورتش با 99.6 درصد در صدر فهرست قرار گرفت.

زیباترین زن جهان

لیست 10 نفر برتر

بر اساس این گزارش ده زن زیبای جهان و امتیازات نسبت طلایی آنها عبارتند از جودی کومر 94.52 درصد، زندایا  94.37 درصد، بلا حدید  94.35 درصد، بیانسه  92.44 درصد، آریانا گرانده  91.81 درصد. تیلور سوئیفت 91.64٪، جوردان دان  91.39٪، کیم کارداشیان 91.28٪، دیپیکا پادوکونه 91.22٪، هویون جونگ  89.63٪

آیا با این لیست نسبت طلایی موافقید؟

منبع Koimoi

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =