تفریح گران قیمت بیلی آیلیش برای رفع استرس

آیلیش

بیلی آیلیش روز جمعه در لس آنجلس در حال اسب سواری دیده شد. تفریحی که او قبلا گفته بود به مبارزه با استرس کمک می کند. با توجه به اینکه رابطه بیلی با جسی راترفورد به تازگی رسمی شده ممکن است کمی استرس و اضطراب برای بیلی ایجاد شده باشد.

در تصاویر این خواننده 20 ساله “Bad Guy” در لباس سوارکاری دیده می شود. آیلیش با کلاه ایمنی، ژاکت آستین بلند، دستکش و چکمه های سوارکاری در عکس ها ظاهر شد. تمام مدت زمان یک ساعته سوارکاری بیلی بسیار راحت به نظر می رسید.

آیلیش

بیلی مدتی را صرف تمرین با مربی خود کرد و سپس سرگرم کارهای مربوط در اصطبل شد. در جولای 2019 آیلیش به رولینگ استون گفته بود که اسب سواری بیشتر یک نوع برنامه برای سلامت روان من است تا سرگرمی.

مادر بیلی نیز در یک مصاحبه عنوان کرده بود که دخترش «همیشه اسب‌ها را دوست داشته ». با این حال اسب سواری یک سرگرمی گران قیمت است. آیلیش گفت که در ازای سوارکاری و آموزش باید در اصطبل کار کند.

آیلیش همچنین به رولینگ استون گفت: «من در این کار چند دوست پیدا کردم. اما باید بگم که اسب‌ها آدم‌های فقیر را دوست ندارند.»

آیلیش

مشخص نیست که آیا بیلی همچنان برای حفظ خونسردی به اسب سواری روی می آورد یا خیر. اما خواننده «Ocean Eyes» در گذشته در مورد مشکلات روانی خود با رسانه ها صادق بوده است.

در ژوئیه 2019 آیلیش 17 ساله در آن زمان فاش کرد که در سن 13 سالگی هنگامی که دچار یک آسیب جدی در ناحیه لگن شد. مجبور به کنار گذاشتن رقص شد و همین موضوع افسردگی شدیدی را برای او ایجاد کرد.

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 8 =