نیکیتا دراگون اینفلوئنسر در هتل میامی متهم به ضرب و جرح و دستگیر شد

اینفوئنسر اینستاگرامی باز هم حاشیه ساز شد. اخبار سلبریتی های هالیوود را در مووی 21 دنبال کنید.


گزارش پلیس می گوید که نیکیتا پس از راه رفتن “بدون لباس” روی افسران پلیس و کارکنان هتل آب ریخته.
به گفته اداره پلیس میامی، اینفلوئنسر نیکیتا دراگون دوشنبه شب در هتلی در میامی دستگیر شد و به حمله به یک افسر پلیس متهم شد.


دراگون 26 ساله، که ترنس جندر است و به دلیل محتوایی که در مورد ترنس ها، آرایش و استایل خود در فضای مجازی پخش می کند، شناخته شده است، 27 میلیون دنبال کننده در YouTube، Instagram و TikTok دارد.


وکیل نیکیتا به فورا درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.در طول هفته ی گذشته دراگون عکس و فیلم هایی از خودش در میامی منتشر کرد، شامل عکسی در هتل Goodtime در ساحل میامی. همانجا بود که پلیس گزارشی مربوط به تخلف او دریافت کرد و گواهی دستگیری او منبع خبر NBC شد.


گواهی پلیس میگه کارکنان هتل گفتند نیکیتا توی هتل دردسر درست کرده و باعث ناراحتی بقیه شده و نظم هتل رو بهم زده، و در محوطه ی استخر بدون لباس راه میرفته.”

وقتی باهاشون صحبت شد گفتند که نیکیتا روی نگهبان هتل آب ریخته. شهادت نامه کارکنان میگه وقتی اونها به اتاق هتلش رفتند صدای موسیقی از پشت در اتاق به شدت بلند بوده. وقتی نگهبان هتل و پلیس در زدن و خودشون رو معرفی کردن اون در رو باز کرده.

نگهبان گفته باید از هتل بیرون بره. نیکیتا در رو محکم کوبیده و گفته:” بازم میخوای؟” و با یه بطری آب برگشته و اون رو تو صورت نگهبان و یک افسر پلیس پاشیده که باعث شده آب بریزه و اونا خیس بشن.
دراگون به جرم توهین، ایجاد آشوب و ضرب و جرح دستگیر شد.


دراگون به اتهام ارتکاب جرایم جنایی و همچنین اخلال در نظم عمومی دستگیر شد. نیکیتا به مرکز اصلاح و تربیت ترنر گیلفورد نایت منتقل شد، جایی که درست قبل از ساعت 10 شب اسمش جزو مشخصات زندانی ها ثبت شده بود. گواهی نشان می دهد که وثیقه ی نیکیتا 2000 دلار تعیین شده.


نیکیتا در سال گذشته کاملا با سلامت روح و روان خود درگیر بوده. در ماه دسامبر، او در اینستاگرام گفت که خودش رو به یک بیمارستان روانپزشکی در ویرجینیا تحویل داده است که به مدت هشت روز از روز شکرگزاری شروع می شود. در یک ویدیوی یوتیوب در ماه می که از کانال او حذف شد، نیکیتا گفت بود که دوقطبی است.


ساعاتی قبل از دستگیری، نیکیتا در توییتی درباره دو درگیری با دی جی و تهیه کننده دو نفره Black V Neck در میامی منتشر کرد. این نوازندگان در یک پیام مستقیم به NBC News گفتند که این درگیری شنبه شب در LIV، یک کلوپ شبانه در میامی که مهمانان مشهوری دارد، پس از اجرای Black V Neck با دی جی افروجک در آنجا اتفاق افتاده است.

روز یکشنبه، بلک وی نک توییت کرد که نیکیتا یکی از آنها را پس از اینکه به او گفت که بطری مشروب آنها را نبرد، هل داده.

نیکیتا دراگون یکی از پر فالوور ترین تیک تاکر های ترنس جندر آمریکاست


“آخرش اینه که مردی رو می بینم که دست روی یک زن بلند کرده. لطفا “به پلیس زنگ بزنید.” میدونم که از بیرون شبیه عروسک‌ها هستم، اما هنوز هم مثل یک مرد ضربه می‌زنم”

نیکیتا این متن رو اوایل دوشنبه توییت کرد. در شهادت نامه اش آمده که او اواخر همان روز دستگیر شد.

منبع: NBCnews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =