اولین تصاویر فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا منتشر شد

فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا

آخرین پروژه تامی لی جونز Finestkind در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش در می‌آید و پس از آن در ماه نوامبر در پارامونت+ اکران می‌شود. از این رو اولین تصاویر فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا منتشر شد تا اطلاعات بیشتری درباره فیلم به بینندگان ارائه شود.

 این فیلم جنایی با بازیگران پر ستاره ای از جمله جنا اورتگا، توبی والاس و بن فاستر اکران می شود و برایان هلگلند نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد. اولین تصاویر نمایانگر جدایی اورتگا از نقش‌های کمپینگ قبلی‌اش است و او را در نقشی جدید در کنار جونز در محیط بوستون نشان می‌دهد.

.

یک فیلم هیجان انگیز

این فیلم داستان دو برادر با بازی والاس و فاستر را روایت می کند که در یک تابستان پس از یک دوره فاصله طولانی دوباره به هم می رسند. این فیلم شاهد رویارویی برادران با یک باند خشن بوستون با یک زن جوان با بازی اورتگا است که در بین طرف های جنگی گرفتار شده است. برادران باید با هم کار کنند و پیوند خود را به عنوان یک خانواده به همراه پدرشان که جونز بازی می‌کند، آزمایش کنند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 اولین نگاه جدید شامل چندین تصویر است که ما را مستقیماً وارد درام فیلم می‌کند. این تصاویر هم اورتگا و هم جونز را در نقش‌هایشان نشان می‌دهند. اورتگا مثل همیشه خوشحال به نظر می‌رسد تا زمانی که چیزی تاریک پیش می‌آید.

هنوز تاریخ اکرانی برای پخش این فیلم در Paramount+ مشخص نشده است. با این حال انتظار می‌رود که در ماه نوامبر نمایش داده شود. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو انجام می دهد. در ادامه می توانید تصاویر فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا را مشاهده نمایید.

فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا فیلم Finestkind با بازی جنا اورتگا

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =