جنا اورتگا جوانترین نامزد لاتین امی لقب گرفت

جنا اورتگا جوانترین نامزد لاتین امی

جنا اورتگا جوانترین نامزد لاتین امی شد. این ستاره 20 ساله هالیوود پس از نامزدی جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال کمدی در هفتاد و پنجمین مراسم امی برای سریال محبوب نتفلیکس “ونزدی” در حال تاریخ سازی است.

این بازیگر لاتین که به خاطر داشتن میراث مکزیکی و پورتوریکویی معروف است. پس از بازی باورنکردنی خود در نقش ونزدی آدامز، اکنون جوانترین نامزد بازیگر لاتین تبار است. نقش جنا در نمایش مورد علاقه طرفداران قطعاً بر نسل جدید تأثیر گذاشت و پس از اینکه صحنه رقص ونزدی آدامز که توسط خود جنل طراحی شده بودد به ترند وایرال TikTok در سراسر جهان تبدیل شد. بر فرهنگ پاپ در سراسر جهان تأثیر گذاشت.

در حال حاضر جنا اورتگا جوانترین نامزد لاتین امی است که می تواند به عنوان یک نمانده از تبار لاتین باشد. پیش از این جایزه بهترین بازیگر لاتین تبار از آن «بتی زشت» در سال 2008 شد.

جنا اورتگا جوانترین نامزد لاتین امی

وقتی صحبت از نامزدی بازیگران جوان در جوایز امی می شود. باید گفت آنجلینا جولی قبلاً در سن 23 سالگی برای بازی در نقش جیا در فیلم تلویزیونی 1998 و مینی سریال «جورج والاس» نامزد دریافت جایزه شده بود.

جنا همچنان یک ستاره در حال ظهور در هالیوود است. زیرا در حال حاضر در حال فیلمبرداری دنباله فیلم نمادین “Beetlejuice” در کنار وینونا رایدر است. و نقش “ونزدی” خود را برای فصل 2 سریال تکرار خواهد کرد. او همچنین پروژه‌های متعددی دارد. از جمله فیلم AURA که در کنار کامیلا مندز و دنی رامیرز بازی می‌کند.

منبع Hola

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 16 =