پوستر جدید فیلم The Exorcist: Believer منتشر شد

پوستر جدید فیلم The Exorcist: Believer

یونیورسال پیکچرز پوستر جدید فیلم The Exorcist: Believer را قبل از اکران در سینماهای بریتانیا در 13 اکتبر 2023 منتشر کرده است. دنباله فیلم The Exorcist  بعد از 50 سال منتشر شده که پس از رویدادهای فیلم اصلی رخ می دهد.

ویکتور فیلدینگ از زمان مرگ همسر باردارش در زلزله هائیتی 12 سال پیش دخترشان آنجلا (لیدیا جوت) را به تنهایی بزرگ کرده است.

اما زمانی که آنجلا و دوستش کاترین در جنگل ناپدید می شوند و سه روز بعد بدون هیچ خاطره ای از اتفاقاتی که برایشان افتاده است بازمی گردند. زنجیره ای از وقایع باعث می شود که ویکتور با تصویر نادری از شیطان روبرو شود و در وحشت و ناامیدی خود، به دنبال کسی باشد که بتواند او را از شر این اتفاقات رهایی ببخشد. و آن فرد کسی نیست جز کریس مک نیل.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم The Exorcist: Believer

پوستر جدید فیلم The Exorcist: Believer

برای اولین بار پس از فیلم 1973 الن برستین برنده جایزه اسکار نقش نمادین خود را در نقش کریس مک نیل دوباره تکرا می کند. بازیگری که برای همیشه با اتفاقی که پنج دهه قبل برای دخترش ریگان رخ داد، تغییر داده است.

در این فیلم همچنین آن داود برنده امی در نقش همسایه ویکتور و آنجلا، و جنیفر نتلز برنده جایزه گرمی و نوربرت لئو بوتز برنده دو بار تونی در نقش والدین کاترین دوست آنجلا ایفای نقش می کنند.

پوستر جدید فیلم The Exorcist: Believer دختر جوانی را نشان می دهد که پا برهنه در راهروی کلیسا راه می رود. جالب اینجاست که اکثر مردم علیرغم کثیف بودن و احتمالاً خونی بودن صورت و لباس‌های او متوجه حضور او نیستند.

منبع Top10films

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 2 =