نیک کانن در انتظار تولد دوازدهمین فرزندش

نیک کانن

ابی د لا روزا تایید کرد که سومین فرزندش را باردار است در حالی که این نوزاد دوازدهمین فرزند نیک کانن است. ابی د لا روزا که در حال حاضر مادر پسران دوقلوی کانن، زیون و زیلیون 1 و نیم ساله است. سه شنبه شب با یک میم خنده دار که از طریق استوری اینستاگرام آن را به اشتراک گذاشت بارداری خود را تایید کرد.

متن استوری: “1 شب با یک ترازو(اشاره به ماه تولد همسرش کانن) می تواند به 3-4 سال تبدیل شود مراقب باش” در ادامه گفت: “لعنتی! یک شب به 4 سال و 3 بچه تبدیل شد خیلی سریع 😂” تولد کانن در 8 اکتبر است که صورت فلکی آن ترازو یا لیبرا است.

نیک کانن

دفاع د لا روزا از حس مادرانه

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 د لا روزا که در ماه ژوئن اعلام کرد در انتظار فرزند سومش است. اخیراً از توانایی های فرزندپروری خود دفاع کرد.

ابی 31 ساله در جریان یک حضور در ماه سپتامبر در پادکست «عاشقان و دوستان» گفت: «داشتن یک رابطه عاشقانه به این معنا نیست که شما عزت نفس یا ارزش پایینی دارید». “وقتی مردم به حس مادرانه من حمله می کنند من بیش از حد حساس و ناراحت می شوم.” من هیچ گاه نوع مادری کردن برای فرزندانم، زمانی که برای آنها می گذارم و قدرتی که با آنها به اشتراک می گذارم را تغییر نمی دهم.”

اگرچه کانن برای او و خانواده در حال رشدش خانه ای خریده و او را به عنوان “شریک اصلی” خود توصیف کرد. اما د لا روزا اعتراف کرد چنین رابطه ای برای او خوشایند نیست (با توجه به تمایل نیک به چند همسری). او خاطرنشان کرد: «این چیزی نیست که من می خواهم. اما در حال حاضر این وضعیت را دوست دارم. ولی این حس برای همیشه نخواهد بود.»

ابی قبلاً از طریق OnlyFans خود اعلام کرده بود که در 25 اکتبر صاحب یک دختر می شود. بنابراین بدون شک تا به حال فرزند او به دنیا آمده است.

 

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 17 =