جیمز گان: ساخت کراس اور مارول و دی سی دور از انتظار نیست

کراس اور مارول و دی سی

به نظر می رسد احتمال ساخت کراس اور مارول و دی سی بیشتر شده است.

این پروژه یک رویای باورنکردنی در میان طرفداران ابرقهرمانان است. اما طرفداران توجه کنند که ساخت یک فیلم متقاطع DC-Marvel به این زودی ها قرار نیست اتفاق بیفتد. اما به گفته جیمز گان نویسنده و کارگردان این پروژه در حال مذاکره و روی میز است.

کتاب‌های کمیک قبلاً شخصیت‌ها را در ماجراجویی‌های دوگانه دیده‌اند که قدمت آن به دهه 1970 بازمی‌گردد. مرد عنکبوتی با سوپرمن و بتمن همکاری کرده است. هالک با بتمن مبارزه کرده است و حتی موج سوار نقره ای با سوپرمن ملاقات کرده است. ناگفته نماند تیم های Avengers و Justice League of America هم چنین چیزی را تجربه کرده اند.

گان که اکنون به همراه پیتر سفرن ریاست استودیو دی سی را بر عهده دارد. عنوان کرده که ساخت کراس اور مارول و دی سی دور از انتظار نیست.

کراس اور مارول و دی سی

گان به مجله Empire گفت: «مطمئنم اکنون که من مسئول [در دی سی] هستم. احتمال ساخت کراس اور بیشتر است. «چه کسی می‌داند؟» با این حال، «هر چند فاصله زیادی با ساخت این پروژه داریم. اما فکر می‌کنم ابتدا باید مشخص کنیم که [در دی سی] قرار است چه کاری انجام دهیم. اگر بخواهم بگویم در مورد کراس اور بحث نکرده ایم دروغ گفته ام. اما بحث ها خیلی جدی نیستند و بیشتر سرگرم کننده بودند.»

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 آخرین تعهد گان در دنیای مارول فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 است. که در 5 می در سینماها اکران می شود.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =