تریلر فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey ژانر ترسناک

تریلر فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey

تریلر فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey منتشر شد. وینی-د-پو: خون و عسل (Winnie-the-Pooh: Blood and Honey) فیلمی اسلشر و مستقل به نویسندگی و کارگردانی ریس فریک-واترفیلد است که در آن امبر دوگ تورن، ماریا تیلور، دانیل رونالد، ناتاشا توسینی، می کلی، پائولا کویز، ناتاشا رز میلز، نیکولای لئون، کریگ دیوید داوست و کریس کوردل ایفای نقش می‌کنند. این فیلم که به عنوان بازگویی ترسناک از مجموعه‌کتاب‌های کودکانهٔ وینی د پو اثر آلن الکساندر میلن و ای. اچ. شپرد عمل می‌کند. به دو شخصیت انسان‌نمای «وینی د پو» و «پیگلت» می‌پردازد. که پس از بازگشت «کریستوفر رابین» بالغ از دانشگاه، اکنون به قاتلان زنجیره‌ای تشنهٔ خون تبدیل شده‌اند و یک وحشیگری مرگبار را آغاز می‌کنند.

وینی-د-پو: خون و عسل قرار است در ۱۵ فوریه ۲۰۲۳ منتشر شود. این فیلم تقریباً در همان زمان برای اکران سینمایی گسترده در هلند، بلژیک و لوکزامبورگ نیز آماده شده‌است.

 

داستان

کریستوفر رابین در دوران کودکی خود با وینی د پو، پیگلت و دوستانشان دوست شد و بازی می‌کرد و همچنین برای آنها غذا تهیه می‌کرد. او رشد می‌کند. و این ملاقات‌ها و همچنین عرضه مواد غذایی نادرتر می‌شود و باعث می‌شود پو و دیگران به‌طور فزاینده‌ای گرسنه و ناامید شوند. وقتی کریستوفر به کالج می‌رود. بازدیدها به‌طور کامل متوقف شده و باعث می‌شود که پو و پیگلت کاملاً وحشی و بی بند و بار شوند و در نتیجه ایور و سایرین در مقطعی کشته و خورده شوند. کریستوفر رابین اکنون در کنار همسر جدیدش به جنگل بازگشته است. به این امید که او را به دوستان قدیمی خود معرفی کند.

تریلر فیلم Winnie-the-Pooh: Blood and Honey

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =