پوستر شخصیتهای One Piece

تریلر سریال لایو اکشن 2023 One Piece

پوستر شخصیتهای سریال لایو اکشن 2023 One Piece اثر نتفلیکس منتشر شد. این سریال با بودجه 180 میلیون دلار گرانترین سریال نتفلیکس است.

One Piece یک مجموعه تلویزیونی استریم آمریکایی است. که توسط مت اوونز و استیون مائدا. برای نتفلیکس ساخته شده است. این سریال یک اقتباس زنده از مجموعه مانگای ژاپنی در حال اجرا 1997 با همین نام توسط ایچیرو اودا است.

توسط Tomorrow Studios و Shueisha (که مانگا را نیز منتشر می کنند) تولید می شود. این سریال شامل گروهی از بازیگران از جمله ایناکی گودوی، مکنیو، امیلی راد، جیکوب رومرو گیبسون و تاز اسکایلار است. این سریال برای پخش در سال 2023. برنامه ریزی شده است. اما تاریخ دقیقی برای آن ذکر نشده است.

لایو اکشن One Piece بودجه ای بالاتر از سریال بازی تاج و تخت دارد!

همزمان با انتشار پوستر شخصیتهای One Piece اعلام شد. این سریال هر قسمت آن بیش از 180 میلیون دلار بودجه دارد. این یعنی فصل اول سریال 180 میلیون دلار بودجه داشته که از فصل های سریال بازی تاج و تخت نیز بیشتر بوده است.

پوستر شخصیتهای One Piece

این سریال در 10 قسمت به نویسندگی استیون مائدا نویسنده سریال “Lost” و “The X-Files”. و مت اوونز “Luck Cage” و ایچیرو اودا. از نویسنده های مانگای وان پیس ساخته می شود.

داستان سریال

این سریال ماجراهای دزدان دریایی کلاه حصیری فراری را دنبال می کند. زیرا آنها در اقیانوس ها، زمین ها و فراتر از آن در جستجوی “One Piece” گنج افسانه ای که کاپیتان آنها را به پادشاه دزدان دریایی تبدیل می کند، کاوش می کنند. اما نیروی دریایی هم در این میان وجود دارد و آنها تنها خدمه ای نیستند که به دنبال One Piece هستند. اما دزدان دریایی کلاه حصیری که با مهارت‌ها و دوستی ناگسستنی مسلح شده‌اند. آماده. سفر. هستند. و آماده‌اند. تا برای رویاهای خود با هم بجنگند.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 7 =