شکیرا در مراسم افتتاحیه جام جهانی قطر “اجرا نمی کند”

جام جهانی قطر

جام جهانی قطر نزدیک است. تمام جهان مراسم افتتاحیه بزرگترین رویداد ورزشی جهان در 20 نوامبر را تماشا خواهد کرد.

افتتاحیه جام جهانی قطر معمولاً همراه با اجرای بهترین هنرمندان جهان است که آهنگ‌هایی متناسب با حال و هوای فوتبالی اجرا می کنند. به عنوان مثال آهنگ اسطوره ای و بی نظیر “واکا واکا” که توسط شکیرا در جام جهانی سال 2010 اجرا شد.

با این حال انتقاداتی که به جام جهانی قطر وارد شد باعث شد تا برخی هنرمندان حضور در مراسم افتتاحیه را رد کنند. از جمله Dua Lipa و Rod Stewart که این فرصت را رد کرده اند.

شکیرا خواننده کلمبیایی که این روزها بیشتر درگیر مسائل شخصی خود از جمله گرفتن حضانت فرزندان از پیکه است. خبر حضور او در جام جهانی قطر در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفته است.

جام جهانی قطر

تغییر نظر شکیرا

با این حال به گزارش ‘El programa de Ana Rosa’ شکیرا تنها یک روز قبل از افتتاحیه جام جهانی نظرش را تغییر داده و عنوان کرد که در این مراسم اجرا نخواهد داشت.

آدریانا دورونسورو در این برنامه گفت: “برای من تایید شده است که شکیرا در مراسم افتتاحیه اجرا نخواهد کرد. اما آنها نمی گویند که آیا او نقش دیگری در طول جام جهانی خواهد داشت یا خبر.”

ساندرا آلادرو یکی دیگر از همکاران برنامه Telecinco گفت که با اطرافیان این هنرمند صحبت کرده است. “آنها تایید کرده اند که او اجرا نخواهد کرد.”  شکیرا قرار بود یک مجری مهمان باشد. حالا باید بیانیه ای بفرستد تا همه چیز را توضیح دهد.

منبع Marca

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =