واکنش هنری کویل به بازی در نقش ادوارد کالن فرانچایز Twilight

ادوارد کالن

قبل از اینکه رابرت پتینسون نقش موفق ادوارد کالن را در سری فیلم های ” گرگ و میش” به دست آورد. در صدر فهرست آرزوهای نویسنده “گرگ و میش” استفانی مایر کسی جز هنری کویل قرار نداشت. زمانی که او در ژوئیه 2017 اعلام کرد که سامیت اینترتینمنت حقوق کتابش را انتخاب کرده است. مایر در وبلاگ خود نوشت: «ناامیدکننده ترین چیز برای من از دست دادن ادوارد کالنم است. هنری کویل اکنون 24 ساله است. بیایید یک لحظه آرام باشیم و عزاداری کنیم”

طبق اخبار سینما مووی 21 مایر قبلاً یک بار فیلم «گرگ و میش» را در ذهن خود بازی کرده بود تا زمانی که کار ساخت فیلم شروع شد. با این حال تا آن زمان بسیاری از انتخاب‌های شماره 1 مایر از نقش‌ها خارج شدند. ادوارد کالن یک نوجوان دبیرستانی است. بنابراین کویل 24 ساله برای بازی در این نقش خیلی پیر بود.

ادوارد کالن

نظر کویل در مورد گرگ و میش

کویل اخیراً در یکی از قسمت‌های پادکست «غمگین گیج‌شده» گفت تا زمانی که اولین فیلم «گرگ و میش» ساخته شد. نمی‌دانسته مایر او را «ادوارد کامل» می‌داند. به همین دلیل کویل هیچ رقابتی با پتینسون احساس نمی کند.

کویل گفت: «اصلاً به این دلیل نیست که از فیلم اطلاعی نداشتم. من فقط نمی‌دانستم که آن‌ها می‌خواهند من را انتخاب کنند و ابزار اینترنت مانند الان نبود که انقدر فراگیر و در دسترس باشد. من فقط از ساخت فیلم متوجه این موضوع شدم. و گفتم: «اوه، خیلی خوب بود.»

کویل به دلیل سنش در پروژه « گرگ و میش» شکست خورد. اما بعداً در فرانچایزهایی مانند «ماموریت: غیرممکن» و دنیای دی سی در نقش سوپرمن بازی کرد. کویل در مصاحبه‌ای در «نمایش گراهام نورتون» گفت که از دست دادن بخش‌های بزرگ هرگز چیز بدی نیست.

کویل گفت: «در اصل من به یک سری چیزها نزدیک شدم و آن را نفهمیدم. در هالیوود یا در صنعت بازیگری همه تلاش می‌کنند نقشی را به دست آورند و همیشه این طور نیست که اواضع طبق خواسته افراد پیش برود. بنابراین به دست آوردن فرصتی برای قرار گرفتن در کانون توجه با از دست دادن نقش‌های بزرگ در واقع یک چیز خوب است در مقابل چیز بد و من برای هر یک از آنها خود را خوش شانس می دانم.”

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =