تاریخ اکران فیلم Mission Impossible 8 یک سال به تعویق افتاد

تاریخ اکران فیلم Mission Impossible 8

تاریخ اکران فیلم Mission Impossible 8 به تعویق افتاد و حدود یک سال دیگر اکران می شود. ماموریت غیرممکن 8 که قرار بود 8 تیر 1403 اکران شود به تاریخ 2 خرداد 1404 تغییر پیدا کرد.

استودیو پارامونت برنامه خود را مجدداً تنظیم کرده است تا به دلیل اعتصابات نویسندگان و بازیگران در هالیوود، کمبود فیلم در خط تولید را جبران کند. اعتصاب SAG-AFTRA هنوز ادامه دارد.

در نتیجه تاریخ اکران فیلم Mission Impossible 8 از 28 ژوئن 2024 به 23 می 2025 تغییر پیدا کرد. A Quiet Place: Day One هم از 8 مارس منتقل شده است تا در 28 ژوئن اکران شود.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

تاریخ اکران فیلم Mission Impossible 8

ماموریت غیرممکن 7 درست قبل از پدیده فرهنگی باربنهایمر اکران شد و اوپنهایمر کریستوفر نولان نیز بسیاری از اکران های آی مکس را بر عهده گرفت. به همین دلیل ماموریت غیرممکن 7 نتوانست به فروش عالی دست پیدا کند.

کارگردان کریستوفر مک کواری در اوایل سال جاری درباره یک سکانس بزرگ زیر آب در دنباله آن را کنایه زد. او گفت: «ما قبلاً سکانس‌های زیر آب را انجام داده‌ایم و بسیار ناراضی بودیم.

در جای دیگر پارامونت یک فیلم بدون عنوان از باب اسفنجی شلوار مربعی را از می 2025 به دسامبر 2025 منتقل کرده است. در حال حاضر به دلیل ادامه اعتصاب بازیگران تقویم اکران فیلم ها تغییرات بسیاری دارد.

منبع Digitalspy

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =