تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One با هنرنمایی تام کروز

تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One منتشر شد. مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ قسمت اول (به انگلیسی: Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One)، یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر اکشن و جاسوسی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی کریستوفر مک‌کوری است که در سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.[۲] روزشمار مرگ دنباله‌ای بر فیلم مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت (۲۰۱۸) است و در مجموع هفتمین فیلم از مجموعه فیلم‌های مأموریت غیرممکن به‌شمار می‌رود.

بعد از فیلم ملت سرکش و فال‌اوت، این سومین فیلم از مجموعه است که کریستوفر مک‌کوری آن را کارگردانی کرده که او را تبدیل به نخستین کسی می‌کند که بیش‌تر از یک فیلم این مجموعه را کارگردانی کرده‌است. تام کروز در نقش ایتن هانت نقش خودش را دوباره تکرار می‌کند و ربکا فرگوسن، وینگ ریمز، سایمون پگ و ونسا کربی هایلی اتول، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، نیکلاس هولت و هنری چرنی نیز دیگر بازیگران فیلم هستند.

 

ماموریت غیر ممکن 7

بعد از موفقیت قسمت ششم در گیشه و در نظر منتقدان، پرونده ساخت قسمت هفتم از ژانویه ۲۰۱۹ باز شد. مأموریت: غیرممکن ۷ قرار بود در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ توسط پارامونت پیکچرز اکران شود. فیلم‌برداری فیلم به علت شیوع ویروس کرونا در جهان و عواقب آن با تأخیر مواجه شده‌است.

در حال حاضر قرار است این فیلم در ۱۴ ژوئیهٔ ۲۰۲۳ اکران شود. دنبالهٔ این فیلم، مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ قسمت دوم همچنین قرار است در ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ منتشر شود.

تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =