دستگیری عوامل فیلم The Equalizer 3 به جرم حمل کوکائین

The Equalizer

پلیس شبه ‌نظامی ایتالیا دو مهماندار را که در فیلم اکولایزر 3 دنزل واشینگتن کار می‌کردند، پس از کشف 120 گرم کوکائین در اتاق‌های هتلشان دستگیر کرد. کشف مواد مخدر بعد از ظهر سه شنبه در هتلی در نزدیکی شهر مایوری در ساحل آمالفی رخ داد. این اتفاق به دنبال مرگ ناگهانی رئیس تهیه غذا رخ داد.

روزنامه ایتالیایی Il Giornale گزارش داد که مرد 55 ساله هنگام خروج از یک میخانه محلی به زمین افتاد و بعداً بر اثر سکته قلبی درگذشت. چند بسته کوکائین متعاقباً در جیب‌های او کشف شد. به این صورت پلیس شک کرد که ممکن است مواد مخدر بیشتری در مجموعه تولید «The Equalizer 3» وجود داشته باشد.

در جریان یورش روز سه شنبه افسران پلیس ایتالیا دو کارگر رومی بالای 30 سال را به اتهام خرید و فروش مواد مخدر پس از کشف کوکائین از اتاق هتلشان در بازداشت خانگی قرار دادند.

The Equalizer

طبق اخبار سینما مووی 21 این زوج در طول روز تعطیل خود بازداشت شدند و در آن زمان سر صحنه نبودند. گفته می شود که سومین مهماندار مقدار کمی کوکائین “برای استفاده شخصی” در اختیار داشت و گواهینامه رانندگی او باطل شد. پلیس همچنین منطقه بندر محلی را که محل اصلی صحنه برای تولید فیلم بوده است پاکسازی کرد.

این فیلم توسط سونی پیکچرز با همکاری شرکت Eagle Pictures ایتالیا تولید می شود. یک شخص ثالث به نام Garbo Produzioni مسئولیت تدارکات در محل را بر عهده دارد. فیلم The Equalizer 3 به کارگردانی آنتوان فوکوا با بازی دنزل واشینگتن و داکوتا فانینگ ساخته شده است. واشنگتن 67 ساله دوباره نقش خود را به عنوان تفنگدار بازنشسته آمریکایی رابرت مک کال بازی می کند.

منبع Nypost

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پانزده =