تریلر فصل چهارم سریال Succession محصول HBO

تریلر فصل چهارم سریال Succession

تریلر فصل چهارم سریال Succession منتشر شد. جانشینی ( Succession) مجموعه تلویزیونی کمدی-درام آمریکایی، اثر جسی آرمسترانگ و محصول شبکه اچ‌بی‌او است که اولین قسمت از آن در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۸ از این شبکه پخش شد. این مجموعه دارای داستانی با موضوع خانواده است. خانوادهٔ از هم پاشیده‌ای که مالک یک امپراتوری رسانه‌ای هستند. و با توجه به وضعیت نامشخص سلامت پدرسالار خانواده‌شان، لوگان روی، بر سر کنترل شرکت در کشمکش قرار دارند.

در این تریلر تبانی بیشتری از سوی خواهر و برادران روی، کندال (جرمی استرانگ)، رومن (کیران کالکین) و شیو (سارا اسنوک) مشاهده می شود که قصد دارند پدرشان را خراب کنند و افسار قدرت را از او بگیرند. کندال طرح جدیدی ارائه می دهد.

جانشینی در سال ۲۰۱۸ یکی از برندگان جایزهٔ ده برنامهٔ تلویزیونی برتر بنیاد فیلم آمریکا شد. این مجموعهٔ تلویزیونی در سال ۲۰۱۹ برندهٔ جوایز بهترین برنامهٔ بین‌المللی بفتا، بهترین فیلنامهٔ سریال درام در هفتاد و یکمین جوایز امی ساعات پربیننده و جایزه گلدن گلوب بهترین مجموعه تلویزیونی – درام شد. برایان کاکس نیز در سال ۲۰۱۹ برای بازی در نقش لوگان روی در این مجموعه، جایزهٔ بهترین بازیگر مرد گلدن گلوب را دریافت کرد.

فصل چهارم این سریال پر طرفدار برنده جایزه امی قرار است در تاریخ ۲۶ مارس سال ۲۰۲۳ منتشر شود.

تریلر فصل چهارم سریال Succession :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =