مقایسه کاراکتر های سریال The Last of Us با ورژن بازی ویدیویی شان


سریال اقتباسی The Last of Us که به شدت منتظرش بودیم بالاخره منتشر شد! بررسی تفاوت ها و شباهت های کاراکتر های سریال The Last of Us و ورژن بازی ویدیویی آنان در ادامه خبر. با اخبار فیلم و سریال مووی 21 همراه باشید…


قسمت آزمایشی سریال The Last of Us روز دوشنبه پخش شد و حالا همه منتظر پخش ادامه ی سریال هستیم.
سریال The Last of Us که محصول HBO است داستان جوئل و الی را بازگو میکند. جوئل قاچاقچی‌ ای است که مامور شده تا دختر نوجوانی را در آمریکا که دوران اخر الزمانی را میگذراند اسکورت کند. در فیلم ایالات متحده دچار یک بیماری همه گیر شده که تمام انسان ها را نابود کرده است.The Last of Us در اصل یک بازی ویدیویی بوده که حالا سریال آن هم ساخته شده است. در ادامه ورژن بازی کاراکتر های The Last of Us را با هم میبینیم.


بازی ویدیویی The Last of Us که محصول The Naughty Dog است سال 2013 منتشر شد به طرز باورنکردنی ای محبوب است، پس فشارها برای اینکه سریال به درستی آن را به نمایش دربیاورد به شدت بالاست. بحث پیرامون خود سریال The Last of Us و ورژن بازی ویدیویی آن در چند ماه گذشته سر زبان ها و در شبکه های اجتماعی داغ بوده است. باید اعتراف کرد که بازیگران آن هم تماما محشرند.


نگاهی به تفاوت ها و شباهت های کاراکترهای سریال در قسمت اول و کاراکترهای بازی ویدیویی آن

پدرو پاسکال نقش جوئل را بازی میکند
جوئل در بازی ویدیویی

داستان سریال چیست؟


داستان The Last of Us از آنجایی شروع میشود که جوئل که یک بازمانده خشن و سرسخت از وقایع آخر الزمانی است مامور شده تا الی را به منطقه قرنطینه برساند. در ورژن بازی ویدیویی هم شما در تلاش برای
حتما بلا رمزی را با اسم لیانا مورمونت در بازی تاج و تخت که نقش یک نجیب زاده قوی و سرسخت را بازی میکرد به یاد دارید. او اکنون در این سریال نقش یک دختر 14 ساله را بازی میکند که از آن بیماری مسری مصون است و ممکن است کلید ساخت واکسن برای آن باشد.


الی دختر جوانی است که فکر میکند میتواند به تنهایی جان سالم به در ببرد. ولی نمیداند چقدر به جوئل برای نجات پیدا کردن احتیاج پیدا میکند. حالا هم خبر آمد که HBO با انتشار یک تیزر ساخت فصل دوم The Last of Us رو تائید کرد!

نگاهی به بازیگران سریال The Last of Us و ورژن بازی ویدیویی شان

الی در سریال
الی در بازی ویدیویی
گبریل لونا برادر جوئل
تامی
آنا تورو در نقش تس
تس در بازی ویدیویی
مرلی دندریج در نقش مارلین
مارلین در بازی ویدیویی
نیکو پارکر دختر جوئل در نقش سارا
سارا در بازی ویدیویی

منبع: Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 1 =