احتمال همکاری جیمز کامرون در پروژه ساخت سریال درباره زیردریایی تایتان

ساخت سریال درباره زیردریایی تایتان

به گفته صاحبان صنعت جیمز کامرون کارگردان تایتانیک به ساخت سریال درباره زیردریایی تایتان که پنج کشته برجای گذاشت، کمک خواهد کرد و احتمالا کارگردان این مجموعه باشد.

گفته می شود یک شبکه استریم با این فیلمساز تحسین شده تماس گرفته است تا برای پروژه ساخت سریال درباره زیردریایی تایتان با این کارگردان بزرگ همکاری کند. جیمز کامرون یکی از مشتاقان سفر با زیر دریایی است.  خودش تا به حال 30 بار به سمت لاشه کشتی غم انگیز کشتی کروز یا همان تایتانیک شیرجه رفته است.

همیش هاردینگ 58 ساله، شهزاده داوود 48 ساله و پسرش سلیمان داوود 19 ساله، خلبان نیروی دریایی فرانسه پل هنری (PH) نرگئولت و مدیرعامل OceanGate استاکتون راش همگی در فاجعه ماه گذشته زیردریایی تایتان جان خود را از دست دادند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 زیردریایی OceanGate در روز یکشنبه 18 ژوئن ارتباط خود را با کشتی پشتیبانی خود قطع کرد. و تیم‌های جستجو و نجات برای روزها اقیانوس را جست‌وجو کردند. اما در نهایت افراد داخل زیردریایی جان خود را از دست دادند.

ساخت سریال درباره زیردریایی تایتان

ساخت سریال

اکنون این تراژدی که جهان را درگیر کرده است می‌تواند به صورت سریالی درآید. و روزنامه سان گزارش می‌دهد که یکی از افراد خودی کامرون را به‌عنوان «اولین انتخاب کارگردان» یک غول استریمینگ بزرگ معرفی کرده است.

یک منبع به این روزنامه گفت: فاجعه تایتان در حال حاضر به عنوان یک سریال مهم برای یکی از بزرگترین استریمرهای جهان در نظر گرفته می شود و جیمز اولین انتخاب برای کارگردانی است.

او داستان کشتی تایتانیک را چنان دلسوزانه تعریف کرد که بهترین گزینه برای ساخت سریال درباره این موضوع به نظر می‌رسد. کامرون در موقعیت خوبی برای کارگردانی این سریال قرار دارد. زیرا او سه جایزه اسکار را برای فیلم پرفروش تایتانیک در سال 1997 از جمله بهترین فیلم دریافت کرد. و همچنین متخصص کاوش در اعماق دریا است.

بازیگران بسیاری هستند که آرزو دارند در فیلم کامرون به ایفای نقش بپردازند یکی از این بازیگران مت دیمون است.

منبع Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =